Dorast s víťazstvami, trojzápas prípravky v Senci so 100%-nou úspešnosťou

Prvý septembrový víkend priniesol veľkú porciu majstrovských stretnutí. Darilo sa dorasteneckým tímom, keď U19-tka zdolala Zohor po výsledku 5:2 a U17-tka zvíťazila v Modre presvedčivo 5:1. Mladší žiaci “A” na domácej pôde porazili FC IMAS po výsledku 6:1 a upevnili si 2.miesto v tabuľke, keď o líderskej pozícii zatiaľ v náš neprospech rozhoduje horšie skóre. Trojzápas prípraviek v Senci znamenal prinesenie všetkých 9 bodov naspäť do Pezinka. U11-tka vyhrala 10:0, U10-tka zvíťazila 14:1 a U9-tka sa radovala z výhry 6:4. Víťazné ťaženie našich tímov počas víkendu zakončíme mužstvom U10 “B”, ktoré sa tešilo zo zisku troch bodov z Jaroviec po gólovej prestrelke 7:5.


Výsledky mládeže

U19: FC Zohor – PŠC Pezinok 2:5

Góly: Stanek 2, Šoka 2, Richtarik

Zostava: Kozák – Mušák, Forner, Melicher (80. M.Lukáčik), Šutta, Slimák, Šoka, Chvíla (87. Novák), Horvát (70. Konečný), Stanek, Richtarik

Tabuľka: 5.miesto, 6 bodov, skóre 9:8


U17: FC Slovan Modra – PŠC Pezinok 1:5

Góly: Špoták 3, Schwaiger, Pätoprstý

Zostava: Markovič (41. Varga) – F.Krasňanský, Pecník, M.Morbacher, R.Lukáčik (71. Kuruc), Novotný (52. Kravarčík), Pätoprstý, A.Czinege, Schwaiger (63. Šimončič), Špoták, Hanker (71. Lauda)

Tabuľka: 7.miesto, 6 bodov, skóre 8:9


U15 “A”: PŠC Pezinok – FC IMAS 1:2

Gól: Borza

Zostava: Rečlo – L.Czinege, Terlanda, Vadovič, Somorovský, Se.Tyko, Borza, M.Balco, Pažitný, Sulan, Hajtmánek

Tabuľka: 8.miesto, 6 bodov, skóre 12:9


U15 “B”: FKM Stupava – PŠC Pezinok 5:2 

Góly: Pažitný, Kubáň

Zostava: Koštival (36. Rečlo) – Polák, Kujovič, Živner, Pernecký, Procházka (47. Modrovský), Fitzgerald (36. Kubáň), Pažitný, J.Krasňanský, Varga (23. Hajtmánek), Koman (56. Mužík)

Tabuľka: 3.miesto, 6 bodov, skóre 26:6


WU15: FK Inter Bratislava – PŠC Pezinok 18:2

Góly: Bromová 2

Zostava: Holbová – Hadvigová, Bromová, Žilová, Koczúrová, Šmídová, Noskovičová, Janasová, Řikovská

Tabuľka: 6.miesto, 0 bodov, skóre 2:18


U13 “A”: PŠC Pezinok – FC IMAS 6:1

Góly: Strnisko 2, Miškerik 2, Nagy, Alejandre Galan

Zostava: Slimák – Alejandre Galan, Nagy, Šándor, Granec, Strnisko, Buci, Prídala, Píš, Dominik, Šarmír, Rybár, Rolný, Danek, Miškerik, Ma.Procházka

Tabuľka: 2.miesto, 12 bodov, skóre 31:5


U13 “B”: PŠC Pezinok – TJ Slovan Viničné 2:3

Góly: Federl 2

Zostava: Šarmír – Stromček, Kolimár, Prídala, Zvarík, Putyera, Baláž, R.Fiala, Uscký, Federl, Košťál, Ďurkovič, Benčík, Lenner, Dian

Tabuľka: 6.miesto, 0 bodov, skóre 5:7


U11 “A”: MŠK Senec – PŠC Pezinok 0:10

Góly: Uriča 3, Mesároš 2, Jaššo 2, Zubo, Lošonczi, Matiaško

Zostava: Mrva – Gálik, O.Maršo, Korček, Mičko, Zubo, Klamo, Ries, Jaššo, Lošonczi, Mesároš, Uriča, Matiaško, Krajčovič

Tabuľka: 2.miesto, 6 bodov, skóre 18:3


U11 “B”: TJ Jarovce Bratislava – PŠC Pezinok 5:3

Góly: Matiaško, Husár, Jurík

Zostava: Jendek – Slivka, Gonos, Juhaniak, Mihalovič, Šindler, Husár, Noga, Matiaško, Miklenčič, Jurík, Krajčovič, Karlík, Mahmoud

Tabuľka: 3.miesto, 1 bod, skóre 7:9


U10 “A”: MŠK Senec – PŠC Pezinok 1:14

Góly: Majer 4, Petrek 3, D.Fiala 3, Ondek, Bittner, Ujvary, vlastný

Zostava: Lapčák – D.Fiala, Ondek, Jedinák, Bittner, Petrek, Majer, Ujvary, Krásny, Sirko

Tabuľka: 4.miesto, 3 body, skóre 16:5


U10 “B”: TJ Jarovce Bratislava – PŠC Pezinok 5:7

Góly: Lačný 4, Klochan, Gubiš, Voloch

Zostava: Lukáč – Viktor, Klochan, Mi.Procházka, Tichy, Gubiš, Voloch, Laifer, Kamenca, Douda, M.Korček, Lačný

Tabuľka: 2.miesto, 3 body, skóre 10:10


U9 “A”: MŠK Senec – PŠC Pezinok 4:6

Góly: Slabý 2, Rozložník 2, Veselka, Grilli

Zostava: Gloznek – Puškáš, Grilli, Hodor, Veselka, Oravec, Slabý, Rozložník, Valuch, Šinkovic, Karcol

Tabuľka: 6.miesto, 3 body, skóre 8:14


U8: ŠK Svätý Jur – PŠC Pezinok 6:1

Gól: Mónosi

Zostava: J.Maršo – Draganovská, Navrátil, Martinka, Čech, Moravčík, Pullman, Ružarovský, Šuplata, Mikolaj, Topor, Miškeřík, Mónosi

Tabuľka: 6.miesto, 0 bodov, skóre 1:6


Partneri klubu

Zdieľať

Podobné články