Expresné správy | Aktuálne informácie z klubu

Líder súťaže zo Slovana zvíťazil nad nami vysoko 5:1. O jediný gól Pezinčanov sa v 42.minúte postaral Jakub Valient.

🆚 ŠK Slovan Bratislava "B" - PŠC Pezinok 5:1

⚽ Gól: 42. Valient

👕 Zostava: Maluniak - Kratochvíl (46. Mikunda), R.Hulák, Srnánek, Rajníc (62. Pavúk), Wurst, Tábora, B.Hulák, Guľaš, Varga, Valient

#PezinokDoToho
... See MoreSee Less

10 hours ago  ·

Už dnes na Pasienkoch proti "B" tímu Slovana Bratislava! Výkop duelu je naplánovaný na 17:00! ⚔ #PezinokDoToho ... See MoreSee Less

22 hours ago  ·

🙋‍♀ NÁBOR DIEVČAT 🙋‍♀

Už vo štvrtok 6.júna od 17-tej hodiny budeme organizovať nábor dievčat do nášho klubu 💚 Skladáme dievčenský tím pre budúcu sezónu, aby aj oni mohli hrať majstrovské zápasy 🏆 Stačí prísť, potrénovať a potom vám trénerky dajú bližšie informácie 💯⚽

2 days ago  ·

Už v sobotu sa predstavíme proti "B" tímu ŠK Slovan Bratislava. Dejiskom stretnutia budú Pasienky a zápas sa začne o 17-tej hodine! ⚔💚 #PezinokDoToho ... See MoreSee Less

4 days ago  ·

Po sezóne budeme organizovať turnaj v malom futbale o Malokarpatský Pohár 2019 🏆 Podmienky registrácie a detaily ohľadom turnaja nájdete nižšie 💯⬇

5 days ago  ·

Duel proti Ivanke pri Dunaji priniesol nerozhodný výsledok 1:1. Za nás sa v 82.minúte gólovo presadil Braňo Hulák, ktorý premenil pokutový kop ✅

🆚 PŠC Pezinok - FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:1

⚽ Gól: 82. B.Hulák

👕 Zostava: Maluniak - Matúšek, R.Hulák, Kratochvíl (46. Valient), Rajníc, Tábora (73. Mikunda), Pavúk (64. Hronec), Ulrich, Vanta, Varga, B.Hulák

1 week ago  ·

Dnes odohráme predposledný domáci ligový zápas! Ivanku pri Dunaji vyzveme o 17-tej! ⚔ #PezinokDoToho ... See MoreSee Less

V sobotu o 17-tej privítame na domácom ihrisku Ivanku pri Dunaji. Všetci ste srdečne vítaní 🙂💚 #PezinokDoToho ... See MoreSee Less