MLÁDEŽ: Dva pezinské tímy sú po víkende v čele svojich súťaží

Druhý septembrový týždeň bol v znamení opäť množstva majstrovských zápasov. Darilo sa “B” tímu starších žiakov, ktorý na ihrisku v Grinave zdolal Malé Leváre vysoko 9:0 a usadil sa na 2. mieste v tabuľke. Z víťazstva sa tešil aj “A” tím mladších žiakov, keď vyhral v Svätom Jure presvedčivo 9:0 a po víkendovej remíze s NŠK Bratislava sa nachádza v čele súťaže. Zisk troch bodov zaznamenal aj “B” tím mladších žiakov, ktorý v Častej zvíťazil po výsledku 5:1. Z výhry sa tešila aj prípravka U11 “A”, keď Malinovu nastrieľala 4 góly a inkasovala iba 1-krát. V strede týždňa vyhrala aj prípravka U9 “B” nad Gajarmi po hokejovom výsledku 7:3. Prípravka U8 najprv zvíťazila v priateľskom zápase v Chorvátskom Grobe 16:5 a potom cez víkend usporiadala miniturnaj v Pezinku, ktorý uzatvára výsledkový servis. Pezinská U8-čka si poradila s Limbachom po výsledku 2:0, následne nastrieľala Slovenskému Grobu 7 gólov, a tým pádom so 6 bodmi vedie svoju súťaž.


Výsledky mládeže

U19: PŠC Pezinok – ŠK Žolík Malacky 0:6

Zostava: Kormanovič – Mušák, Melicher, M.Lukáčik, Mráz, Šutta, Šoka, Novák (46. Pätoprstý), Chvíla, Horvát, Richtarik

Tabuľka: 8.miesto, 6 bodov, skóre 9:14


U17: PŠC Pezinok – SDM Domino “B” 0:5

Zostava: Varga – F.Krasňanský, Pecník, Morbacher, R.Lukáčik (58. Kuruc), Kravarčík, Pätoprstý, A.Czinege, Schwaiger (19. Šimončič), Špoták, Hanker

Tabuľka: 8.miesto, 6 bodov, skóre 8:14


U15 “A”: ŠK Svätý Jur – PŠC Pezinok 1:1

Gól: Borza

Zostava: Koštival – Režný (53. J.Krasňanský), Terlanda, Vadovič, L.Czinege, M.Balco, Tyko, Sulan, Borza, Polkoráb, Somorovský

U15 “A”: NŠK Bratislava – PŠC Pezinok 4:0

Zostava: Rečlo – Polkoráb (48. Owen), Terlanda, Vadovič, L.Czinege, Tyko, Sulan, Borza, M.Balco, Somorovský, Hajtmánek (42. Režný)

Tabuľka: 8.miesto, 7 bodov, skóre 13:14


U15 “B”: PŠC Pezinok – FK Malé Leváre 9:0

Góly: Pažitný 4, Koman 2, Mužík, Polák, J.Krasňanský

Zostava: Koštival – Polák, Kujovič, Živner, Varga, Modrovský, S.Procházka, Pažitný, J.Krasňanský, Koman, Mužík (52. Szabó)

Tabuľka: 2.miesto, 9 bodov, skóre 35:6


WU15: PŠC Pezinok – SDM Domino 1:10

Gól: Hadvigová

Zostava: Holbová – Hadvigová, Bromová, Žilová, Koczúrová, Šmídová, Noskovičová, Janasová, Řikovská, B.Magulová, M.Magulová

Tabuľka: 6.miesto, 0 bodov, skóre 3:28


U13 “A”: ŠK Svätý Jur – PŠC Pezinok 0:9

Góly: Alejandre Galan 2, Nagy 2, Rybár 2, Píš, Miškerik, Moravec

Zostava: Slimák – Alejandre Galan, Nagy, Šándor, Granec, Borovský, Buci, Prídala, Píš, Dominik, Šarmír, Rybár, Rolný, Danek, Miškerik, Moravec, Ma. Procházka

U13 “A”: NŠK Bratislava – PŠC Pezinok 2:2

Góly: Strnisko 2

Zostava: Slimák – Alejandre Galan, Nagy, Šándor, Granec, Buci, Prídala, Strnisko, Rolný, Danek, Píš, Dominik, Rybár, Borovský, Miškerik, Moravec

Tabuľka: 1.miesto, 16 bodov, skóre 42:7


U13 “B”: FC Slovan Častá – PŠC Pezinok 1:5

Góly: Federl 3, Stromček, Uscký

Zostava: Šarmír – Stromček, Lukačovič, M.Fiala, Lukáč, Putyera, Baláž, R.Fiala, Uscký, Federl, Košťál, Salay, Lenner, Harenčák

Tabuľka: 4.miesto, 3 body, skóre 10:8


U11 “A”: PŠC Pezinok – TJ Malinovo 4:1

Góly: Lošonczi 2, Uriča, Zubo

Zostava: Mrva – Gálik, O.Maršo, Korček, Mičko, Zubo, Klamo, Ries, Jaššo, Lošonczi, Uriča, Krajčovič, M.Mičík, Jurík, Rozložník

Tabuľka: 2.miesto, 9 bodov, skóre 22:4


U11 “B”: PŠC Pezinok – TJ Rovinka 6:6

Góly: Mihalovič 2, Šindler 2, Gonos, M.Mičík

Zostava: Jendek – Gonos, Juhaniak, Mihalovič, Šindler, Noga, Matiaško, Miklenčič, Karlík, Janoštiak, J.Mičík, M.Mičík

Tabuľka: 3.miesto, 2 body, skóre 13:15


U10 “A”: PŠC Pezinok – TJ Malinovo 2:4

Góly: Jedinák 2

Zostava: D.Fiala – Lapčák, Ondek, Jedinák, Bittner, Petrek, Majer, Ujvary, Krásny, Sirko, Ščevlík

Tabuľka: 5.miesto, 3 body, skóre 18:9


U10 “B”: PŠC Pezinok – TJ Rovinka 2:9

Góly: Klochan, Voloch

Zostava: Lukáč – Viktor, Klochan, Mi.Procházka, Tichy, Gubiš, Voloch, Laifer, Douda, Korček, Lačný, Hlavačka, Ježík, V.Fiala

Tabuľka: 4.miesto, 3 body, skóre 12:19


U9 “A”: PŠC Pezinok – TJ Malinovo 2:5

Góly: Hodor, Rozbora

Zostava: Gloznek – Grilli, Hodor, Veselka, Oravec, Slabý, Valuch, Šinkovic, Karcol, Jalšovský, Rozbora, Melišek

Tabuľka: 7.miesto, 3 body, skóre 10:19


U9 “B”: PŠC Pezinok – ŠK Gajary 7:3

Góly: Mónosi 6, Jalšovský

Zostava: J.Maršo – Draganovská, Navrátil, Martinka, Pullman, Ružarovský, Mikolaj, Topor, Mónosi, Puškáš, Stromček, Jalšovský, Minarovič

U9 “B”: PŠC Pezinok – ŠK Lozorno 0:15

Zostava: J.Maršo – Navrátil, Čech, Pullman, Ružarovský, Mikolaj, Topor, Miškeřík, Mónosi, Stromček

Tabuľka: 7.miesto, 3 body, skóre 8:24


U8: OŠK Chorvátsky Grob – PŠC Pezinok 5:16 (priateľský zápas)

U8: PŠC Pezinok – FK Karpaty Limbach 2:0

Góly: Mónosi 2

Zostava: J.Maršo – Miškeřík, Mónosi, Krajčovič, Mi.Stromček, Szabó, Jókay, Snopko, Rossa

U8: PŠC Pezinok – OŠK Slovenský Grob 7:1

Góly: Mónosi 4, Miškeřík 2, Rossa

Zostava: J.Maršo – Miškeřík, Mónosi, Krajčovič, Mi.Stromček, Szabó, Jókay, Snopko, Rossa

Tabuľka: 1.miesto, 6 bodov, skóre 9:1


Partneri klubu

Zdieľať

Podobné články