Mladší žiaci i starší dorastenci s víťazstvami

Opäť prinášame výsledkový servis všetkých našich mládežníckych mužstiev. Mladší žiaci zvíťazili v Dúbravke rozdielom triedy a starší dorastenci si na domácom trávniku poradili s Dunajskou Lužnou!


U19: PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná 3:2

Góly: Chvíla, Gajdúšek, Träutlein

Zostava: Adamec – Šefčík (55′ Jakub Tyko), Kosterec, Plško, Majo, Diviš (46′ Masaryk), Rubín (61′ Konečný), Gajdúšek, Holec (68′ Lacko), Chvíla (72′ Hlavatovič), Träutlein

Tabuľka: 3.miesto, 21 bodov, skóre 26:6

Najbližší zápas: sobota 7.10.2017 10:00 NMŠK Bratislava – PŠC Pezinok


U17: PŠC Pezinok – SDM Domino 0:3

Zostava: Kozák – Forner, Peták, Jakub Tyko, Šteberla, Lacko, Slimák, Träutlein, Rubín, Chvíla, Njambi (52′ Konečný)

Tabuľka: 3.miesto, 10 bodov, skóre 14:10

Najbližší zápas: sobota 7.10.2017 13:30 PŠC Pezinok – OFK Pusté Úľany


U15: FKP Dúbravka Bratislava – PŠC Pezinok 3:2

Góly: Njambi 2

Žltá karta: Matej Terlanda

Zostava: Varga – Lauda, Gálik, Polčic, Bäuml, Matej Terlanda, Hodál, Peter Gvozdják, Melicher (43′ Gavorník), Njambi, Novák

Tabuľka: 5.miesto, 13 bodov, skóre 21:14

Najbližší zápas: nedeľa 8.10.2017 9:30 PŠC Pezinok – MŠK Senec


U15 „B“: CFK Cajla Pezinok – PŠC Pezinok 1:0

Zostava: Kormanovič – Vavřík, Lukáčik, Bohuš, Pastierik, Hanker, Horvát, Chvíla, Minarovič, Schwaiger, Srnánek

Tabuľka: 10.miesto, 7 bodov, skóre 12:15

Najbližší zápas: štvrtok 5.10.2017 17:00 FC Družstevník Budmerice – PŠC Pezinok


U13: FKP Dúbravka Bratislava – PŠC Pezinok 0:3

Góly: Krasňanský, Kravarčík, Balco

Zostava: Markovič – Kalman, Marek Terlanda, Sekanina, Krasňanský, Čapla, Nagy, Wolf, Ondrej Gvozdják, Kravarčík, Molnár, Balco, Minarovič

Tabuľka: 4.miesto, 19 bodov, skóre 21:4

Najbližší zápas: nedeľa 8.10.2017 11:30 PŠC Pezinok – MŠK Senec


U11: PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín 2:3

Góly: Strnisko 2

Zostava: Čapla – Koman, Šramota, Danek, Nagy, Kremský, Galan, Srnisko, Rolný, Jakub Krasňanský, Modrovský, Kubáň, Kujovič


U11: MŠK Senec – PŠC Pezinok 4:3

Góly: Galan, Rolný, Kujovič

Zostava: Kubáň – Čapla, Koman, Šramota, Danek, Nagy, Kremský, Galan, Rolný, Modrovský, Kujovič, Somorovský

Tabuľka: 13.miesto, 0 bodov, skóre 19:37

Najbližší zápas: sobota 7.10.2017 9:00 PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná


U11 „B“: PŠC Pezinok – ŠFK Prenaks Jablonec 1:3

Gól: Fitzgerald

Zostava: Kubáň – Guštafík, Fitzgerald, Mužík, Kocka, Vavro, Andel, Eškut, Varga, Pinček, Mišura, Nagy, Modrovský, Močol, Somorovský

Tabuľka: 13.miesto, 3 body, skóre 12:25

Najbližší zápas: utorok 3.10.2017 17:30 GFC Grinava – PŠC Pezinok


U10: PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín 1:8

Gól: Dian

Zostava: Slimák – Polák, Dian, Stromček, Košťál, Bročko, Borovský, Richard Balco, Roman Balco, Packa, Janošovský, Marko, Rehúš, Pridala


U10: MŠK Senec – PŠC Pezinok 9:0

Zostava: Slimák – Polák, Dian, Košťál, Bročko, Borovský, Richard Balco, Roman Balco, Packa, Janošovský, Marko, Pridala, Uscký

Tabuľka: 14.miesto, 0 bodov, skóre 5:86

Najbližší zápas: sobota 7.10.2017 10:00 PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná


U9: PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín 0:18

Zostava: Adamčík – Javorka, Benčík, Lukáš Rybár, Marko Rybár, Putyera, Kulifaj, Federl, Lošonczi


U9: MŠK Senec – PŠC Pezinok 11:1

Gól: Federl

Zostava: Adamčík – Noga, Zvarík, Lukáš Rybár, Marko Rybár, Putyera, Mesároš, Kulifaj, Federl

Tabuľka: 14.miesto, 0 bodov, skóre 6:115

Najbližší zápas: sobota 7.10.2017 11:00 PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná

Zdielať

Podobné články