Pezinské derby pre Zelenobielych, vyhrala U19-tka aj trojička prípraviek

Prvý októbrový víkend priniesol opäť poriadnu porciu zápasov pre naše mládežnícke tímy. Z výhry sa tešili starší dorastenci, ktorí triumfovali v Moste pri Bratislave výsledkom 3:2. Pezinské derby medzi PŠC a Cajlou v kategórii U13 “B” zvládli naši chlapci na výbornú, keď na domácom trávniku zvíťazili presvedčivo 4:1. Darilo sa aj trojičke prípraviek, pretože všetky vyhrali nad Bernolákovom po výsledkoch 6:0 (U11), 3:1 (U10) resp. 2:0 (U9).


Výsledky mládeže

U19: FK Slovan Most pri Bratislave – PŠC Pezinok 2:3

Góly: Heriban 2, Rubín

Zostava: Kozák – Konečný, Polčič, Lacko, Šteberla, Heriban (88. Chvíla), Močko, Šoka, Trochta, Stanek, Rubín

Tabuľka: 5.miesto, 15 bodov, skóre 13:6


WU15: PŠC Pezinok – SDM Domino 0:12

Tabuľka: 4.miesto, 0 bodov, skóre 1:66


U13 “B”: PŠC Pezinok – CFK Pezinok Cajla 4:1

Gól: Fialek 2, Nagy 2

Zostava: Kubáň – Palitefka, Se.Tyko, Živner, Kujovič, Mužík, Moravec,  Borovský, Leško, Salay, Fialek, Pernecký, Nagy, Šándor, Kremský, Procházka, Varga

Tabuľka: 1.miesto, 16 bodov, skóre 28:6


U11: ŠK Bernolákovo – PŠC Pezinok 0:6

Góly: A.Rybár 2, Stromček, Dian, Federl, Košťál

Zostava: Slimák – Uscký, Stromček, Prídala, Zvarík, Baláž, Dominik, Dian, A.Rybár, Kulifaj, Federl, Košťál

Tabuľka: 1.miesto, 15 bodov, skóre 44:1


U11 “B”: PŠC Pezinok – MFK Rusovce 0:12

Zostava: Adamčík – R.Fiala, Martin, Lukačovič, Ďurkovič, Putyera, Lenner, Harenčák, Gaža, Benčík, M.Fiala, Šilhár, Lukáč

Tabuľka: 5.miesto, 0 bodov, skóre 14:50


U10: ŠK Bernolákovo – PŠC Pezinok 1:3

Góly: Mesároš 2, Jurík

Zostava: Mrva – Klamo, Krajčovič, Maršo, Jurík, Ries, Mičko, Lošonczi, Mesároš, Gálik, Rozložník, Mičík, Uriča, Korček

Tabuľka: 2.miesto, 12 bodov, skóre 29:10


U10 “B”: PŠC Pezinok – MFK Rusovce 2:2

Góly: Gonos 2

Zostava: Fleischhacker – Pálka, Janoštiak, Juhaniak, Miklenčič, Slivka, Karlík, Matiaško, Daniel, Hudák, Gonos, Noga

Tabuľka: 4.miesto, 4 body, skóre 7:19


U9: ŠK Bernolákovo – PŠC Pezinok 0:2

Góly: Biznár 2

Zostava: Jedinák – Ondek, Bittner, Snopko, Lukjanec, Petrek, Biznár, Galánek, Krásny, Bučurič, Sirko

Tabuľka: 2.miesto, 12 bodov, skóre 28:5


U9 „B“: PŠC Pezinok – ŠK Svätý Jur 1:2

Góly: Rozložník

Tabuľka: 6.miesto, 6 bodov, skóre 18:18


Partneri klubu

Zdieľať

Podobné články