Nábor detí 2020 (ročník 2011)


PŠC Pezinok bude štvrtok 19.marca 2020 od 15:45 organizovať nábor a výber detí narodených v roku 2011. Počas hodinového tréningu pod vedením trénerov budú deti robiť rôzne pohybové, či futbalové cvičenia. Všetky aktivity budú na hlavnom ihrisku klubu PŠC Pezinok na Komenského ulici.

Pokiaľ si tréneri niekoho vyberú, bude iba na rodičoch a danom dieťati, aby súhlasili s registráciou hráča. Budeme veľmi radi, keď sa vybraný hráč stane súčasťou nášho klubu. Samotný tréningový proces tímu (kam môže byť vybrané dieťa zaradené) sa už začal, preto deti v prípade úspešného zvládnutia náboru resp. výberu sa pripoja k tomuto mužstvu.

Prosíme rodičov, aby na futbalový tréning zabezpečili deťom kopačky (môžu byť aj tenisky), športové oblečenie a fľašku s vodou. Zraz je naplánovaný na 15:30, aby o 15:45 začal hodinový tréning. Tešíme sa na vás!

Jarné permanentky na sezónu 2019/20

Miesto predaja

Jarné permanentky si bude možné kúpiť od najbližšieho domáceho majstrovského zápasu, t.j. od 14.marca 2020. Budú sa dať kúpiť pri vstupe na štadión a platba je možná iba v hotovosti. Následne sa permanentky budú predávať pred každým domácim zápasom.

Výhody permanentky

Prvý tím odohrá počas jarnej časti sezóny 2019/20 najmenej 8 domácich majstrovských stretnutí. Všetky sú súboje vrámci III.ligy Bratislava a zároveň sú možné aj ďalšie zápasy vrámci Pohára BFZ.

– zvýhodnená cena oproti bežnej cene vstupeniek

– platí na všetkých 8 domácich ligových zápasov

– voľný vstup na domáce stretnutia v súťaži Pohár BFZ

– nemusíte riešiť nákup vstupeniek na domáce zápasy

Ceny permanentiek

 

DETSKÝ TÁBOR

SÚSTREDENIE V ZLATÝCH MORAVCIACH

Novinkou leta 2020 bude organizácia detského futbalového tábora s prespaním mimo Pezinka. Vysoký záujem aj o takýto typ akcie nás zaujal a rozhodli sme sa ponúknuť aj túto možnosť. Vybrali sme hotel, v ktorom máme pozitívne skúsenosti po osobnej, kvalitatívnej aj i športovej stránke.

//pozn. upraviť tábor pravý stĺpec (tímy kde sú rozpísané, nie najbližšie projekty)

Základné informácie

Termín tábora je od 13.júla do 17.júla 2020 (od pondelka do piatka). Môžu sa ho zúčastniť iba klubové deti v ročníkoch od 2007 do 2012. Prihlasovanie prebieha na tejto stránke pod textom a v prípade otázok môžete kontaktovať predsedu klubu p.Mészárosa na t.č. 0903 822 475.

Hotel ViOn Zlaté Moravce

Je súčasťou tréningového areálu prvoligového klubu FC ViOn Zlaté Moravce. Deti v ňom strávia 5 dní (4 noci), pričom budú mať zabezpečenú stravu 6x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, 2.večera) a zároveň pitný režim počas celého trvania tábora. Naše tímy sem chodia počas leta na sústredenia a s podmienkami sme vždy boli maximálne spokojný. Pre viac informácii o hoteli vrátane fotogalérie môžete navštíviť webstránku hotela kliknutím na tento link.

Prihlasovanie iba pre klubové deti

Prvý ročník tábora mimo Pezinka ponúkame zatiaľ iba deťom nášho klubu. Maximálny počet je 45 detí, ale v prípade nenaplnenia budeme uvažovať o možnosti prihlásenia aj detí mimo nášho klubu. Dôvodom je zvýšená zodpovednosť, pričom svoju úlohu zohral aj faktor, že poznáme klubové deti, ich rodičov, a to nám v úvodnom ročníku uľahčí náročnú prácu s nimi, zvlášť keď budú mimo domova bez rodičov. Deti mimo z klubu alebo tie, ktoré chcú ísť na denný tábor v Pezinku však nemusia zúfať, pretože už čoskoro spustíme prihlasovanie na pezinský tábor s 3 turnusmi.

Čo je v cene tábora

Za sumu 300€ dostane vaše dieťa celotýždennú starostlivosť od rána do večera. Autobus zoberie aj dovezie deti spred štadióna priamo do športového areálu, kde strávia celý týždeň. V cene sú zahrnuté 4 noci na prespatie v hoteli ViOn Zlaté Moravce, 6x denne strava, tréningové jednotky v ligových podmienkach, bazén, 3 tričká s vlastným menom, fľaška, poháre a medaily. Vaše dieťa bude mať zabezpečený celodenný program a tábor vyvrcholí 5.dňom, kedy už tradične budú prebiehať súťaže a turnaje. Na starosť ich budú mať kluboví tréneri a počas celého týždňa bude prítomný zdravotník. Novinkou bude aj fotograf, ktorý po každom dni uverejní fotografie na náš účet na sociálnej sieti Flickr, čiže si budete môcť pozrieť ako sa vaše dieťa zabáva.

Čo ešte ponúkame

Tábor bude viac prebiehať formou súťaží a hier, prostredníctvom ktorým budeme u detí zlepšovať futbalové zručnosti. Celý týždeň bude plný zábavy a radosti zo športu. Deti počas tábora utužia svoje kamarátstva a sme presvedčení, že si nájdu aj nových kamarátov. Okrem toho, je to skúška pre nich, aby vydržali týždeň bez rodičov a dospeli aj po tejto stránke.

Ak si chcete pozrieť fotografie z minulého roka z tábora, kliknite na nasledujúce linky, ktoré vás presmerujú na jednotlivé albumy.

Spôsob prihlásenia

Prihlasovanie na tábor prebieha výhradne cez formulár zverejnený nižšie pod týmto textom. Po odoslaní prihlášky je potrebné poslať zálohu 100€ na účet SK98 0900 0000 0050 3058 0520 z dôvodu, že aj my musíme niektoré veci už dopredu vyplatiť. Zvyšné peniaze (200€) sa platia v 1.deň tábora, t.j. 13.júla 2020, pred odchodom autobusu do Zlatých Moraviec.

Prihlasovanie je možné do 31.mája 2020 do 23:59 alebo do naplnenia maximálneho počtu 45 detí. Po tomto termíne už nebude možné dohlásiť dieťa na tábor.

Záväzné prihlasovanie

 

 


DETSKÝ TÁBOR – PEZINOK

Počas leta 2020 bude náš klub organizovať detský futbalový tábor. Obľúbené týždenné stretnutia chlapcov a dievčat budú tak ako minulé roky prebiehať v našom areáli (Komenského 30, Pezinok). Každé zúčastnené dieťa môže počítať s:

  • Denná starostlivosť od 8:00 do 16:00
  • Obed a pitný režim
  • Tričko s vlastným menom
  • Tréningy, súťaže a hry
  • Individuálny prístup trénerov
  • Záverečný veľký turnaj

Organizačné informácie

Dátum
1.turnus 27.7. – 31.7.2020
2.turnus 10.8. – 14.8.2020
3.turnus 24.8. – 28.8.2020

Počas prvého turnusu bude vytvorená skupina dievčat, ktoré budú trénovať s trénerkou. Tábora sa môžu zúčastniť všetky deti narodené od rokov 2007 do 2014. Tábor bude viac prebiehať formou súťaží a hier, prostredníctvom ktorým budeme u detí zlepšovať futbalové zručnosti. Celý týždeň bude plný zábavy a radosti zo športu. Cena je jednotná 100€ (platí sa v 1.deň na mieste v hotovosti). Tešíme sa na každého!

Fotogaléria z tábora 2019

Detský tábor 2019 (1.turnus)

Záväzné prihlasovanie

//GOOGLE FORMS

 


Detský tábor 2018 so 134 deťmi

Pezinskou tradíciou a veľmi obľúbeným projektom sa čoraz viac stáva letný detský tábor. Počas tohto roka sme privítali spolu 134 detí v dvoch turnusoch plných futbalu a radosti. Napriek horúcim teplotám išlo všetko podľa plánu, deti si tábor užili a domov odchádzali nielen s trofejami a zážitkami, ale i s množstvom nových priateľstiev a kamarátov.


Nábor detí 2018


PŠC Pezinok bude štvrtok 5.septembra 2019 od 17:00 organizovať nábor a výber detí vo veku od 4 do 10 rokov. Počas hodinového tréningu pod vedením trénerov budú deti robiť rôzne pohybové, či futbalové cvičenia. Všetky aktivity budú na hlavnom ihrisku klubu PŠC Pezinok na Komenského ulici.

Pokiaľ si tréneri niekoho vyberú, bude iba na rodičoch a danom dieťati, aby súhlasili s registráciou hráča. V niektorých kategóriach prebehne nábor, aby sa doplnili počty k už existujúcim tímom a pri niektorých kategóriach (najmä tých starších) pôjde o výber, kde už počty detí sú vyššie, ale to žiadnemu dieťaťu v prípade šikovnosti nebráni preniknúť a stať sa súčasťou nášho klubu. Samotný tréningový proces jednotlivých tímov sa už začal, preto deti v prípade úspešného zvládnutia náboru resp. výberu sa pripoja k týmto tímom.

Prosíme rodičov, aby na futbalový tréning zabezpečili deťom kopačky (môžu byť aj tenisky), športové oblečenie a fľašku s vodou. Zraz je naplánovaný na 16:45, aby o 17:00 začal hodinový tréning. Tešíme sa na vás!


Pezinský futbalový klub 6.septembra 2018 organizoval nábor detí vo veku od 4 do 10 rokov. Tie si počas hodinového tréningu vyskúšali hneď niekoľko futbalových cvičení.

Všetky aktivity spojené s náborom detí boli riadené trénermi nášho klubu na hlavnom ihrisku a samotní tréneri mali možnosť spoznať nových chlapcov. Viacerým z nich sme ponúkli možnosť hrať v našom klube, pretože nás zaujali, či už prístupom ku tréningu alebo samotnou futbalovou vyspelosťou. Jednotlivé deti vynikali najmä v zanietení o samotnú hru, ale aj výbornou prácou s loptou.

Keďže počet hráčov v našom klube je obmedzený, tak tréneri nemohli prijať každého. Nakoľko záujem o pôsobenie u nás sa každým rokom zvyšuje, z tohto dôvodu sme museli pristúpiť ku kroku vyberania si tých najlepších. Tým, ktorým to nevyšlo, vôbec nemusia smútiť, pretože o rok príde ďalšia príležitosť a pokiaľ na sebe zapracujú, tak ich radi medzi sebou privítame.

Poďakovanie patrí snaživým chlapcom, skvelým rodičom a trénerom s ľudským prístupom. Veríme, že spolupráca medzi nami bude fungovať a spoločne pomôžeme našim deťom napredovať! Najbližší nábor detí sa uskutoční v septembri 2019!

Nábor detí 2018


Pezinský futbalový klub bude dňa 6.septembra 2018 od 16:30 organizovať nábor detí vo veku od 4 do 10 rokov. Počas hodinového tréningu pod vedením trénerov budú deti robiť rôzne pohybové, či futbalové cvičenia. Všetky aktivity budú na hlavnom ihrisku klubu PŠC Pezinok na Komenského ulici.

Pokiaľ si tréneri niekoho vyberú, bude iba na rodičoch a danom dieťati, aby súhlasili s registráciou hráča. Pre deti vo veku od 4 do 6 rokov bude vytvorený krúžok, kde sa budú učiť futbalové základy a pohybové aktivity. Deti vo veku od 7 do 10 rokov budú zaradené do jednotlivých tímov prípravky podľa veku (U7, U8, U9, U10, U11). Samotný tréningový proces jednotlivých mužstiev sa už začal, preto deti v prípade úspešného zvládnutia náboru sa pripoja k týmto tímom.

Prosíme rodičov, aby na futbalový tréning zabezpečili deťom kopačky (môžu byť aj tenisky), športové oblečenie a fľašku s vodou. Zraz je naplánovaný na 16:15, aby o 16:30 začal hodinový tréning. Tešíme sa na vás!