Prehľad príchodov a odchodov v „A“ mužstve, hráčsky káder už je uzavretý

Prinášame vám kompletný prehľad posíl a hráčov, ktorí náš klub opustili. K tímu sa doteraz pripojilo 5 nových tvárí, zatiaľ čo opačným smerom odišiel rovnaký počet hráčov. Káder „A“ mužstva na jesennú časť sezóny tvorí spolu 22 hráčov.


Príchody

Hneď od začiatku prípravy sa k nám pripojili Richard Hulák, Dominik Kratochvíl a Kristián Guľaš. Všetci výraznou mierou posilnili mužstvo na postoch, ktoré zastávajú a navyše Rišo začal pôsobiť aj vo funkcii asistenta trénera.

Následne sme oznámili príchod ďalšej dvojice hráčov. Klub sa dohodol na spolupráci s dvojicou 20-ročných hráčov – ofenzívne ladený Kristián Wurst a brankár Martin Radoský.

Tím doplnili aj minuloroční dorastenci a niektorí z nich už seniorský futbal okúsili v predchádzajúcej sezóne. Trénerovi Danielovi Federlovi budú k dispozícii útočník Jakub Juran, stredopoliar Denis Tábora, krídelník Maty Masaryk a brankár Lukáš Radič.

Na fotografii zľava: Maty Masaryk, Denis Tábora, Jakub Juran

Odchody

S klubom sa rozlúčil 21-ročný odchovanec Jakub Slezák, ktorý prestúpil do rakúskeho Askö Schlaining. Ďalej sa nám cesty rozišli s Jakubom Kujovičom (prestup do Viničného), Jurajom Miškovským (prestup do Limbachu) i Ivanom Kosterecom, ktorý odišiel na jednoročné hosťovanie taktiež do Limbachu. Povolenie na jednoročné hosťovanie dostal aj Martin Turanský (ŠK Šenkvice).

Hosťovania vypršali Marekovi Čermákovi, Martinovi Lehockému a Petrovi Terazovi. Ešte počas jarnej časti súťaže sme sa rozlúčili aj s Juniorom, Dimchem ChavkaroskimJurajom Berzedim a Patrikom Jureníkom.


Káder na jeseň 2018

Kristián GuľašPeter HomolaJakub HronecBoris Hujbert
Branislav HulákRichard HulákJan JančaJakub Juran
Dominik KratochvílDušan MaluniakMaty MasarykRoman Matúšek
Jakub PavúkLukáš RadičMartin RadoskýRastislav Srnánek
Denis TáboraMichal UlrichTomáš UlrichDaniel Vanta
Miroslav VargaKristián Wurst
Na hosťovaniach
Ivan KosterecMartin Turanský


Partneri klubu

Zdielať

Podobné články