Starší dorast zdolal lídra súťaže, viaceré tímy ukončili jesennú časť

Pre niektoré tímy sa týmto víkendom skončila jesenná časť ročníka 2019/20. Koniec však ešte nemajú starší dorastenci, ktorým sa podarilo zdolať lídra súťaže z Bernolákova najtesnejším rozdielom 1:0. Skvelý obrat sa podaril U17-tke, ktorá v derby zápase zvíťazila vo Svätom Jure po výsledku 3:2. Darilo sa aj žiackym dvojičkám, keď tí starší zvíťazili nad Rusovcami v pomere 4:0, a tí mladší nad rovnakým súperom vyhrali 4:1. U8-čka na miniturnaji porazila Doľany vysoko 11:1 a “B” tím U8-čky zdolal Petržalku 5:3.


Výsledky mládeže

U19: PŠC Pezinok – ŠK Bernolákovo 1:0

Gól: Polčič

Zostava: Kozák – Forner, Tyko, Polčič, Močko, Lacko, Konečný (61. Šteberla), Šoka, Trochta, Stanek (59. Heriban), Rubín

Tabuľka: 3.miesto, 24 bodov, skóre 21:8


U17: PŠC Pezinok – FC Ružinov Bratislava 3:5

Góly: Chvíla 2, Horvát

Zostava: Varga – Novotný (41. M.Lukáčik), Vavřík, Pecník (41. Lauda), Bäuml (41. Mráz), Šutta, Mi.Molnár, Chvíla, Horvát, Hanker, Babčan (22. Pätoprstý)


U17: ŠK Svätý Jur – PŠC Pezinok 2:3

Góly: Chvíla 2, Horvát

Zostava: Markovič – Novotný (52. Bäuml), Vavřík, Pecník, M.Lukáčik (63. M.Morbacher), Šutta, Pätoprstý (71. Babčan), Gvozdják, Chvíla, Horvát, Mráz (41. Hanker)

Tabuľka: 6.miesto, 14 bodov, skóre 24:36


U15: MFK Rusovce – PŠC Pezinok 0:4

Góly: Richtarik 2, L.Czinege, Ma.Molnár

Zostava: Koštival – Sekanina (53. R.Lukáčik), Kalman, F.Krasňanský, L.Czinege, Špačinský, Ma.Molnár, Sulan, Pažitný (44. Šramota), Jaššo (53. J.Rybár), Richtarik

Tabuľka: 7.miesto, 22 bodov, skóre 45:17


U13: MFK Rusovce – PŠC Pezinok 1:4

Góly: Kremský 2, Somorovský, J.Krasňanský

Zostava: Koman – S.Nagy, Buci, Peterský, Rolný, Vadovič, Fitzgerald, Strnisko, Polák, Šándor, Danek, Granec, Galan, Somorovský, Kremský, Kubáň, J.Krasňanský

Tabuľka: 8.miesto, 15 bodov, skóre 23:19


U11 “B”: PŠC Pezinok – SDM Domino 1:8

Gól: Putyera

Zostava: Ďurkovič – R.Fiala, Lukáč, Lukačovič, Putyera, Lenner, M.Fiala, Martin, Harenčák, Benčík

Tabuľka: 5.miesto, 0 bodov, skóre 17:87

 


U10 “B”: PŠC Pezinok – SDM Domino 1:7

Gól: Krásny

Zostava: Packa – Janoštiak, Juhaniak, Miklenčič, Slivka, Karlík, Matiaško, Hudák, Gonos, Husár, Krajčovič, Daniel, Bäuml, Krásny, Fleischhacker, Jendek

Tabuľka: 5.miesto, 4 body, skóre 10:33


U9 “B”: ŠK Báhoň – PŠC Pezinok 2:0

Zostava: Lukáč – Korček, Tichy, Douda, Haluška, M.Procházka, Ujvary, Lapčák, Klochan, Voloch, Rozložník, Jedinák, Galánek

Tabuľka: 7.miesto, 6 bodov, skóre 19:27

 


U8: TJ Slovan Viničné – PŠC Pezinok 8:2

Góly: Majer 2

U8: PŠC Pezinok – FK Cinemax Doľany 11:1

Góly: Majer 7, Rozložník 3, Rozbora

U8: FK Karpaty Limbach – PŠC Pezinok 1:4

Góly: Grilli

Zostava na miniturnaji: Hodor – Grilli, Pullman, Melišek, Ružarovský, Rozbora, Majer, Mikolaj, Rozložník, Veselka

Tabuľka: 3.miesto, 12 bodov, skóre 48:55

 


U8 “B”: FK Stupava – PŠC Pezinok 5:1

Gól: Karcol

U8: PŠC Pezinok – FC Petržalka 5:3

Góly: Oravec 4, Puškáš

U8: Lokomotíva DNV – PŠC Pezinok 3:0

Zostava na miniturnaji: Gloznek – Valuch, Oravec, Slabý, Jalšovský, Puškáš, Martinka, Karcol, Hlobeň

Tabuľka: 5.miesto, 10 bodov, skóre 21:71


Umiestnenia tímov so skončenou jesennou časťou

WU15: 4.miesto, 0 bodov, skóre 1:83

U11 “A”: 3.miesto, 15 bodov, skóre 46:5

U11 “B”: 5.miesto, 0 bodov, skóre 17:87

U10 “A”: 3.miesto, 15 bodov, skóre 39:17

U10 “B”: 5.miesto, 4 body, skóre 10:33

U9 “A”: 2.miesto, 16 bodov, skóre 42:9

U9 “B”: 7.miesto, 6 bodov, skóre 19:27

U8 “A”: 3.miesto, 12 bodov, skóre 48:55

U8 “B”: 5.miesto, 10 bodov, skóre 21:71

 


Partneri klubu

Zdieľať

Podobné články