TRÉNINGOVÉ LETO PŠC PEZINOK

Počas leta 2020 bude náš klub organizovať tréningové jednotky v týždňových intervaloch (po starom detský futbalový tábor). Obľúbené týždenné stretnutia chlapcov a dievčat budú tak ako minulé roky prebiehať v našom športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku. Tentokrát budú novinkou dezinfekčné a bezpečnostné opatrenia, ale aj vytvorenie skupiny dievčat s ich vlastnou trénerkou.

Pre každé dieťa bude zabezpečené:

  • Denná starostlivosť od 8:00 do 16:00,
  • Obed a pitný režim,
  • Tričko s vlastným menom,
  • Fľaška,
  • Tréningy, súťaže a hry,
  • Individuálny prístup trénerov,
  • Záverečný veľký turnaj,
  • Dezinfekčné prostriedky.

 

 

Organizačné informácie

Turnus Termín tréningov Prihlásenie do Špecifikácie
1. 13.7. – 17.7.2020 UKONČENÉ Chlapci, dievčatá
2. 27.7. – 31.7.2020 UKONČENÉ Chlapci, dievčatá, dievčenská skupina
3. 10.8. – 14.8.2020 22.7.2020 Chlapci, dievčatá

Tento rok opäť ponúkame na výber z troch turnusov, pričom deti môžete prihlásiť na jeden, dva alebo aj na všetky tri turnusy. Do všetkých turnusov sa môžu prihlásiť chlapci a dievčatá. V 2.turnuse bude vytvorená aj samostatná dievčenská skupina, ktorá bude trénovať s trénerkou. Tréningového leta sa môžu zúčastniť všetky deti narodené v rozmedzí rokov od 2007 do 2014. Pokiaľ sa niektorí z turnusov početne naplní pred dátumom uzávierky prihlášok, tak na daný turnus ukončíme prihlasovanie.

Zlepšovanie futbalových zručností detí bude prebiehať formou futbalových cvičení, súťaží a hier. Vaše deti spoznajú nových kamarátov, zažijú množstvo zábavy a radosti zo športu. Cena je jednotná 100€ (platí sa v 1.deň na mieste v hotovosti).


Opatrenia ku COVID-19

Každé dieťa dostane v 1.deň svoje tričko s menom a vlastnú fľašku, do ktorej zabezpečíme celodenný pitný režim. Súčasťou táborov budú dezinfekčné prostriedky používané predovšetkým pri vstupe do areálu a pred obedom. Deti nebudú chodiť do vnútorných priestorov a šatní s výnimkou použitia toalety. V prípade prezliekania odporúčame prísť už vo futbalovom výstroji alebo prezliekanie bude možné na tribúne. V prípade nepriaznivého počasia použijeme opäť krytú tribúnu, kde deťom zabezpečíme náhradný program vo forme vzdelávacích besied. Rodičia budú deti ráno odovzdávať trénerom na parkovisku pred štadiónom a nebudú vstupovať do športového areálu, pretože je to zakázané z usmernení vlády a Slovenského futbalového zväzu. Po skončení táborového dňa budú deti opäť dovedené rodičom mimo športový areál. Toto opatrenia sa týka aj posledného tréningového dňa (piatok), kedy vyhodnotenie prebehne bez účasti rodičov.

Urobíme všetko pre to, aby bezpečnosť a zdravie detí i trénerov boli na prvom mieste. Zároveň pripomíname, že toto sú predbežné opatrenia vzhľadom k súčasným nariadeniam vlády. Pokiaľ by prišlo k ďalšiemu uvoľňovaniu alebo sprísňovaniu nariadení, budeme o tom informovať na tejto stránke. Tešíme sa na každého mladého futbalistu a futbalistku a vidíme sa v lete 🙂


Fotogaléria 2019 – 1.turnus

Detský tábor 2019 (1.turnus)

 

Ďalšie fotogalérie z táborov:

Otázky

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať predsedu klubu p.Mészárosa na t.č. 0903 822 475 alebo na meszarospscpezinok.sk.


Záväzné prihlasovanie