Prihlasovanie na tábor v Zlatých Moravciach bolo vzhľadom na aktuálnu situáciu pozastavené!


DETSKÝ TÁBOR

SÚSTREDENIE V ZLATÝCH MORAVCIACH

Novinkou leta 2020 bude organizácia detského futbalového tábora s prespaním mimo Pezinka. Vysoký záujem aj o takýto typ akcie nás zaujal a rozhodli sme sa ponúknuť aj túto možnosť. Vybrali sme hotel, v ktorom máme pozitívne skúsenosti po osobnej, kvalitatívnej aj i športovej stránke.

Základné informácie

Termín tábora je od 13.júla do 17.júla 2020 (od pondelka do piatka). Môžu sa ho zúčastniť iba klubové deti v ročníkoch od 2007 do 2012. Prihlasovanie prebieha na tejto stránke pod textom a v prípade otázok môžete kontaktovať predsedu klubu p.Mészárosa na t.č. 0903 822 475.

Hotel ViOn Zlaté Moravce

Je súčasťou tréningového areálu prvoligového klubu FC ViOn Zlaté Moravce. Deti v ňom strávia 5 dní (4 noci), pričom budú mať zabezpečenú stravu 6x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, 2.večera) a zároveň pitný režim počas celého trvania tábora. Naše tímy sem chodia počas leta na sústredenia a s podmienkami sme vždy boli maximálne spokojný. Pre viac informácii o hoteli vrátane fotogalérie môžete navštíviť webstránku hotela kliknutím na tento link.

Prihlasovanie iba pre klubové deti

Prvý ročník tábora mimo Pezinka ponúkame zatiaľ iba deťom nášho klubu. Maximálny počet je 45 detí, ale v prípade nenaplnenia budeme uvažovať o možnosti prihlásenia aj detí mimo nášho klubu. Dôvodom je zvýšená zodpovednosť, pričom svoju úlohu zohral aj faktor, že poznáme klubové deti, ich rodičov, a to nám v úvodnom ročníku uľahčí náročnú prácu s nimi, zvlášť keď budú mimo domova bez rodičov. Deti mimo z klubu alebo tie, ktoré chcú ísť na denný tábor v Pezinku však nemusia zúfať, pretože už čoskoro spustíme prihlasovanie na pezinský tábor s 3 turnusmi.

Čo je v cene tábora

Za sumu 300€ dostane vaše dieťa celotýždennú starostlivosť od rána do večera. Autobus zoberie aj dovezie deti spred štadióna priamo do športového areálu, kde strávia celý týždeň. V cene sú zahrnuté 4 noci na prespanie v hoteli ViOn Zlaté Moravce, 6x denne strava, tréningové jednotky v ligových podmienkach, bazén, 3 tričká s vlastným menom, fľaška, poháre a medaily. Vaše dieťa bude mať zabezpečený celodenný program a tábor vyvrcholí 5.dňom, kedy už tradične budú prebiehať súťaže a turnaje. Na starosť ich budú mať kluboví tréneri a počas celého týždňa bude prítomný zdravotník. Novinkou bude aj fotograf, ktorý po každom dni uverejní fotografie na náš účet na sociálnej sieti Flickr, čiže si budete môcť pozrieť ako sa vaše dieťa zabáva.

Čo ešte ponúkame

Tábor bude viac prebiehať formou súťaží a hier, prostredníctvom ktorým budeme u detí zlepšovať futbalové zručnosti. Celý týždeň bude plný zábavy a radosti zo športu. Deti počas tábora utužia svoje kamarátstva a sme presvedčení, že si nájdu aj nových kamarátov. Okrem toho, je to skúška pre nich, aby vydržali týždeň bez rodičov a dospeli aj po tejto stránke.

Ak si chcete pozrieť fotografie z minulého roka z tábora, kliknite na nasledujúce linky, ktoré vás presmerujú na jednotlivé albumy.

Spôsob prihlásenia

Prihlasovanie na tábor prebieha výhradne cez formulár zverejnený nižšie pod týmto textom. Po odoslaní prihlášky je potrebné do 31.mája zaplatiť zálohu 100€ osobne predsedovi klubu p.Mészárosovi (t.č. 0903 822 475) z dôvodu, že aj my musíme niektoré veci už dopredu vyplatiť. Zvyšné peniaze (200€) sa platia v 1.deň tábora, t.j. 13.júla 2020, pred odchodom autobusu do Zlatých Moraviec.

Prihlasovanie je možné do 31.mája 2020 do 23:59 alebo do naplnenia maximálneho počtu 45 detí. Po tomto termíne už nebude možné dohlásiť dieťa na tábor.

 

 


Fotogaléria 2019 – 1.turnus

Detský tábor 2019 (1.turnus)

 


Fotogaléria 2019 – 2.turnus

Detský tábor 2019 (2.turnus)

 


Fotogaléria 2019 – 3.turnus

Detský tábor 2019 (3.turnus)