Individuálne tréningy pre mládežníckych hráčov

Neustále napredovať. Takto by sa dali charakterizovať stále nové a nové správy o zlepšovaní klubu. Pravidelne vám predstavujeme rôzne novinky a tentokrát sme si pre našich mládežníckych hráčov pripravili možnosť napredovania na individuálnych tréningoch vedenými našimi trénermi.


Náplň tréningov

Obsahom tréningových jednotiek bude zameranie sa na rozvoj technických zručností, fyzickej sily, či kondície. Jednotlivé tréningy budú viesť tréneri nášho klubu a budú v nich klásť dôraz na nedostatky hráčov, ktoré chcú odstrániť. S daným trénerom sa dá vopred dohodnúť na konkrétnych nedostatkoch a následne zostaviť tréning podľa požiadaviek.


Spôsob vedenia tréningov

Individuálne tréningy s dobou trvania 60 minút budú vždy realizované v areáli nášho klubu. Pre usporiadanie tréningu je potrebný minimálny počet 3 hráči a maximálny počet 5 hráči. Môžu sa ho zúčastniť hráči nášho klubu, ale aj z iných klubov v troch skupinách:

  • Prvá skupina – hráči vo veku od 6 do 9 rokov
  • Druhá skupina – hráči vo veku od 10 do 13 rokov
  • Tretia skupina – hráči vo veku od 15 do 19 rokov

Nevadí, keď sa v skupine stretnú tí mladší so staršími, pretože cvičenia sa dajú prispôsobiť, aby pracovali individuálne a navyše pre mladších z nich môže byť starší hráč inšpiráciou k napredovaniu. Rozpis termínov zverejníme už tento týždeň na našej webstránke. Jednotlivé tréningy sa začnú od 16.apríla a cena jedného tréningu pre hráča je 10€.


Nepovinné, ale dobrovoľné

Chceme vám pripomenúť, že tieto tréningy nie sú povinné, ale budú fungovať na báze dobrovoľnosti. Pokiaľ hráč alebo jeho rodič má vážny záujem alebo viac otázok, prosím kontaktujte predsedu klubu p.Mészárosa t.č. 0903 822 475.