Víkend plný víťazstiev, dve pezinské mužstvá sú lídrami súťaží

Máme za sebou ďalší týždeň a opäť vám prinášame súhrn výsledkov pezinských mládežníkov. Z víťazstva sa tešili mladší dorastenci, ktorí porazili NMŠK Bratislava presvedčivo 4:0. Vyhrali aj starší žiaci, keď si poradili so Žolíkom Malacky po výsledku 3:1, ale aj “B” tím mladších žiakov po vysokej výhre 9:1 v Báhoni. U11-tka nasúkala Stupave 11 gólov, U10-tka naložila taktiež Stupave 11 gólov a tím do 9 rokov strelil rovnakému súperovi 9 gólov. U8-čka si v miniturnaji poradila s Doľanmi a ich “B” mužstvo zvíťazilo nad Kalinkovom.


Výsledky mládeže

U19: FK Slovan Ivanka pri Dunaji – PŠC Pezinok 1:1

Gól: Trochta

Zostava: Kozák – Forner, J.Tyko, Polčič, Šteberla, Lacko, Močko (76. Träutlein), Šoka (70. Heriban), Trochta, Stanek (70. Chvíla), Rubín (76. Konečný)

Tabuľka: 8.miesto, 7 bodov, skóre 6:2


U17: PŠC Pezinok – NMŠK Bratislava 4:0

Góly: Babčan 2, Šutta, Guštafík

Zostava: Varga – Ad.Bäuml, Vavřík, M.Morbacher, M.Lukáčik, Melicher, Pätoprstý (57. A.Czinege), Šutta (71. Sa.Tyko), Chvíla (76. Guštafík), Horvát (51. Babčan), Hanker (66. Novák)

Tabuľka: 3.miesto, 9 bodov, skóre 10:8


U15: ŠK Žolík Malacky – PŠC Pezinok 1:3

Góly: Richtarik, Kalman, Kravarčík

Zostava: Šimko (36. Rečlo) – R.Lukáčik, F.Krasňanský, Kalman, L.Czinege, Molnár, Sulan, Kravarčík, Šramota (50. Pažitný), Špačinský (69. Terlanda), Richtarik

Tabuľka: 3.miesto, 12 bodov, skóre 26:5


U13: ŠK Žolík Malacky – PŠC Pezinok 1:0

Zostava: Koman – Galan, Danek, Fitzgerald, J.Krasňanský, Vadovič, Fialek, S.Nagy, Peterský, Kremský, Šándor, Somorovský, Buci, Kubáň, Rolný

Tabuľka: 10.miesto, 4 body, skóre 9:9


U13 “B”: ŠK Báhoň – PŠC Pezinok 1:9

Góly: Granec 2, Strnisko 2, Szabó, Leško, Mužík, Kujovič, Palitefka

Zostava: Kubáň – Palitefka, Se.Tyko, Živner, Kujovič, Mužík, Moravec, Procházka, Borovský, Benčurik, Leško, Szabó, Buci, Strnisko, Granec, D.Varga

Tabuľka: 1.miesto, 9 bodov, skóre 20:3


U11: PŠC Pezinok – FKM Stupava 11:0

Góly: Uscký 4, A.Rybár 2, Zvarík, Kulifaj, Dian, Košťál, vlastný

Zostava: Slimák – Uscký, Stromček, Prídala, Zvarík, Baláž, Dominik, Procházka, A.Rybár, Kulifaj, Dian, Košťál

Tabuľka: 1.miesto, 6 bodov, skóre 20:0


U11 “B”: PŠC Pezinok – NMŠK Bratislava 3:4

Góly: Dian 2, A.Rybár

Zostava: Adamčík – Lenner, Lukáč, Lukačovič, Putyera, Gaža, Harenčák, Ďurkovič, Benčík, Fiala, Šilhár, A.Rybár, Dominik, Kulifaj, Dian

Tabuľka: 4.miesto, 0 bodov, skóre 7:18


U10: PŠC Pezinok – FKM Stupava 11:0

Góly: Jurík 5, Lošonczi 2, Mesároš 2, Mahmoud

Zostava: Packa – Mrva, Szabó, Noga, Maršo, Jurík, Ries, Mičko, Lošonczi, Mesároš, Gálik, Rozložník, Mahmoud, Uriča, Korček

Tabuľka: 2.miesto, 6 bodov, skóre 16:2


U10 “B”: PŠC Pezinok – NMŠK Bratislava 0:5

Zostava: Bäuml – Gonos, Hudák, Janoštiak, Jendek, Juhaniak, Fleischhacker, Miklenčič, Slivka, Karlík, Matiaško

Tabuľka: 5.miesto, 0 bodov, skóre 1:5


U9: PŠC Pezinok – FKM Stupava 9:0

Góly: Krásny 4, Galánek 3, Biznár, Bučurič

Zostava: Čech – Ondek, Bittner, Lukjanec, Jedinák, Bučurič, Biznár, Krásny, Galánek

Tabuľka: 4.miesto, 3 body, skóre 9:2


U8: PŠC Pezinok – TJ Slovan Viničné 1:6

U8: PŠC Pezinok – FK Karpaty Limbach 0:2

U8: PŠC Pezinok – FK Cinemax Doľany 2:1


U8 “B”: PŠC Pezinok – Lokomotíva DNV 1:3

U8 “B”: PŠC Pezinok – FKM Stupava 1:3

U8 “B”: PŠC Pezinok – SFC Kalinkovo 6:0


Partneri klubu

Podobné články