Víťazstvá trojičiek prípraviek, dva pezinské tímy sú na špici tabuliek

Je pondelok a opäť vám prinášame súhrn výsledkov všetkých zápasov našich mládežníckych tímov. Starší dorastenci počas týždňa porazili “B” tím Petržalky výsledkom 2:0 a darilo sa aj mladším žiakom, ktorí zvíťazili v Rači tesne 2:1. Trojnásobné výhry zaznamenala trojička U11, U10, U9, keď triumfovali nad rovnakým súperom Žolíkom Malacky po výsledkoch 7:0, 8:1 resp. 10:0. Zo zisku troch bodov sa radovalo aj “B” mužstvo do 9 rokov, keď na domácom trávniku po gólovej prestrelke 4:3 zvíťazilo nad susedným Slovenským Grobom. Prípravka U8 vyhrala nad Doľanmi a “B”-čko U8 porazilo Petržalku tesne 2:1.


Výsledky mládeže

U19: PŠC Pezinok – FC Petržalka “B” 2:0

Góly: Trochta, Träutlein

Zostava: Kozák – Forner (86. Konečný), J.Tyko, Polčič, Dugovič (85. Mušák), Lacko, Močko (79. Slimák), Šoka, Trochta (86. Heriban), Träutlein (46. Stanek), Rubín


U19: PŠC Pezinok – FC Ružinov 0:0

Zostava: Kormanovič – Forner, J.Tyko, Polčič, Mušák (46. Šteberla), Heriban (46. Lacko), Močko, Šoka (46. Konečný), Trochta, Stanek, Rubín

Tabuľka: 5.miesto, 12 bodov, skóre 10:4


U17: SDM Domino “B” – PŠC Pezinok 8:3

Góly: Babčan 2, Pätoprstý

Zostava: Varga – Novotný (11. Pätoprstý), Mráz, Sa.Tyko, Šutta, Melicher (11. Mi.Molnár), A.Czinege, Guštafík, Chvíla, Babčan, Hanker (53. Horvát)

Tabuľka: 4.miesto, 12 bodov, skóre 18:21


U15: FK Rača – PŠC Pezinok 3:3

Góly: Špačinský 2, Kalman

Zostava: Koštival – Terlanda (60. Sekanina), Kalman, F.Krasňanský, L.Czinege, Ma.Molnár, Sulan (60. J.Rybár), Kravarčík, Špačinský, Šramota (36. Jaššo), Richtarik

Tabuľka: 6.miesto, 16 bodov, skóre 33:12


WU15: FK Inter Bratislava – PŠC Pezinok 10:0

Zostava: Holbová – Rubínová, Hadvigová, Medesi, Noskovičová, Janasová, Šmídová, Koczúrová, Magulová, Nogová

Tabuľka: 4.miesto, 0 bodov, skóre 1:54


U13: FK Rača – PŠC Pezinok 1:2

Góly: Somorovský, J.Krasňanský

Zostava: Slimák – Koman, Somorovský, J.Krasňanský, S.Nagy, Buci, Peterský, Kremský, Rolný, Galan, Vadovič, Fitzgerald, Strnisko, Polák, Šándor

Tabuľka: 9.miesto, 8 bodov, skóre 11:14


U13 “B”: FC Slovan Modra – PŠC Pezinok 1:1

Gól: Salay

Zostava: Kubáň – Palitefka, Se.Tyko, Živner, Kujovič, Mužík, Moravec,  Borovský, Benčurik, Leško, Szabó, Salay, Granec, Fialek, Modrovský, Pernecký, D.Varga

Tabuľka: 1.miesto, 13 bodov, skóre 24:5


U11: PŠC Pezinok – ŠK Žolík Malacky 7:0

Góly: A.Rybár 4, Kulifaj, Federl, Baláž

Zostava: Slimák – Uscký, Stromček, Prídala, Zvarík, Baláž, Dominik, A.Rybár, Kulifaj, Federl, Košťál

Tabuľka: 1.miesto, 12 bodov, skóre 38:1


U11 “B”: SDM Domino – PŠC Pezinok 4:1

Gól: Dian

Zostava: Adamčík – R.Fiala, Martin, Lukačovič, Putyera, Harenčák, Benčík, M.Fiala, Šilhár, Dian, Ďurkovič

Tabuľka: 4.miesto, 0 bodov, skóre 14:38


U10: PŠC Pezinok – ŠK Žolík Malacky 8:1

Góly: Mesároš 4, Krajčovič, Jurík, Rozložník, Korček

Zostava: Mrva – Klamo, Krajčovič, Maršo, Jurík, Ries, Mičko, Lošonczi, Mesároš, Gálik, Rozložník, Mičík, Uriča, Korček

Tabuľka: 3.miesto, 9 bodov, skóre 26:9


U10 “B”: SDM Domino – PŠC Pezinok 6:1

Gól: Miklenčič

Zostava: Packa – Pálka, Bäuml, Janoštiak, Juhaniak, Miklenčič, Slivka, Karlík, Matiaško, Krajčovič, Mihalovič, Husár, Daniel, Jendek

Tabuľka: 4.miesto, 3 body, skóre 5:17


U9: PŠC Pezinok – ŠK Žolík Malacky 10:0

Góly: Galánek 4, Bučurič 3, Snopko 2, Biznár

Zostava: Čech – Ondek, Bittner, Snopko, Lukjanec, Petrek, Biznár, Jedinák, Galánek, Krásny, Bučurič, Sirko

Tabuľka: 2.miesto, 9 bodov, skóre 26:5


U9 „B“: PŠC Pezinok – OŠK Slovenský Grob 4:3

Góly: Mesároš 3, Fiala

Zostava: Kraváček – Lukáč, Tichy, Ujvary, Klochan, Korček, Procházka, Haluška, Mesároš, Fiala, Monsberger, Lapčák, Bučurič, Rozložník


U9 „B“: ŠK Gajary – PŠC Pezinok 2:1

Gól: Biznár

Zostava: Jedinák – Tichy, Klochan, Korček, Procházka, Haluška, Fiala, Lapčák, Biznár, Lukjanec, Ondek

Tabuľka: 5.miesto, 6 bodov, skóre 17:16


U8: PŠC Pezinok – TJ Slovan Viničné 4:6

Góly: Mayer 2, Grilli, Melišek


U8: PŠC Pezinok – FK Cinemax Doľany 13:1

Góly: Rozložník 7, Mayer 4, Mikolaj, Grilli


U8: PŠC Pezinok – FK Karpaty Limbach 1:10

Gól: Rozložník

Zostava: Hodor – Grilli, Pullman, Melíšek, Ružarovský, Rozbora, Moravčík, Majer, Mikolaj, Rozložník


U8 “B”: PŠC Pezinok – FC Petržalka 2:1

Góly: Oravec, Puškaš

U8 “B”: PŠC Pezinok – Lokomotíva DNV 0:8

U8 “B”: PŠC Pezinok – SFC Kalinkovo 0:3

U8 “B”: PŠC Pezinok – FKM Stupava 0:4


Partneri klubu

Podobné články