Ceny vstupeniek na jar 2018/19

 


Futbalový klub PŠC Pezinok stanovil nové ceny vstupeniek na domáce zápasy. Toto rozhodnutie nadobúda platnosť prvým domácim súťažným zápasom t.j. od 16.marca 2019 v stretnutí proti Bernolákovu.

Dôvodov pre určenie nových cien a definovanie platiacich skupín ľudí bolo viacero. Neustále sa zvyšujúce náklady klubu, nejasne definované skupiny platiacich osôb, či cenový vývoj u iných klubov v rovnakej súťaži. Takmer na všetkých štadiónoch účastníkov 3.ligy Bratislava sa už niekoľko sezón platí jednotné vstupné vo výške 2€.

Veríme, že nestratíme vašu priazeň a budete nás naďalej podporovať. Nejedná sa o výraznú zmenu v cene vstupenky, preto dúfame, že ju budete akceptovať. Vzhľadom na vyššie spomínané dôvody sme museli reagovať, a s tým súvisí aj pridaná hodnota pre fanúšikov. Už čoskoro vám predstavíme novinky, ktoré nás čakajú od jarnej časti a môžeme vám sľúbiť, že tie sme v ére pezinského futbalu ešte nezažili. O všetkom dôležitom budeme informovať na sociálnych sieťach i na našej webstránke.


Ako a kde kúpiť vstupenku

Vstupenku na domáci zápas je možné kúpiť iba pred samotným zápasom pred vchodom do areálu (od Komenského ulice). Platiť je možné iba v hotovosti.