Ako sa stať futbalistom

No image

Futbalový klub ponúka možnosť všetkým, aby sa stali futbalistami, či futbalistkami. Pravidelne organizujeme nábor a výber detí (vždy v septembri), ktorý sa teší veľkej obľube a vďaka nemu stále rozširujeme našu členskú základňu talentovaných chlapcov i dievčat.


Kedy začať s futbalom?

Odporúčaný vek prihlásenia dieťaťa na futbal je približne v jeho štvrtom až piatom veku života. V klube sa pri takýchto deťoch venujeme najmä pohybovým aktivitám a postupne aj so základnou prácou s loptou.

Čo potrebujete?

Vaše dieťa by malo mať rado najmä pohyb a potom samozrejme aj šport a futbal. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti. Radi vaše dieťa uvidíme na výbere v našom klube. Ak je šikovné, bude pre neho jednoduché naučiť sa rôzne futbalové prvky.

Ako často a kde sú tréningy?

Tréningy prípravkárskych tímov bývajú 2 až 3-krát týždenne na Mestskom štadióne v Pezinku na Komenského ulici alebo v športovom areáli v Grinave na Myslenickej ulici. Počas zimných mesiacov tímy využívajú kryté haly prevažne v Pezinku.

Kedy a kde sa prihlásiť?

Pravidelne každý rok v septembri organizujeme výber detí do klubu, kedy medzi seba prijímame chlapcov i dievčatá. Približne hodinový tréning prebieha v poobedných hodinách pod vedením klubových trénerov.

Prihlásenie mimo termínu výberu

Pokiaľ nestihnete termín výberu detí, ozvite sa nám a na základe dostupnosti v družstvách vám poskytneme ďalšie informácie. Prednostne však nových členov naberáme každoročne počas septembra.

Kontakt

Ernest Mészáros

T: 0903 822 475

M: meszarospscpezinok.sk

Zdieľať článok