Ako sa stať futbalistom

No image

Futbalový klub ponúka možnosť všetkým, aby sa stali futbalistami, či futbalistkami. Pravidelne organizujeme nábor a výber detí (vždy v septembri), ktorý sa teší veľkej obľube a vďaka nemu stále rozširujeme našu členskú základňu talentovaných chlapcov i dievčat.


Kedy začať s futbalom?

Nikdy nie je skoro, ani neskoro. Odporúča sa začať v 4.-5.veku života minimálne s pohybovými aktivitami a postupne aj so základnou prácou s loptou. Ak sa vaše dieťa približuje ku 6.roku, tak s ním môžete prísť na náš nábor, pretože najmladší tím v klube je vo veku do 6 rokov (Prípravka U6).

Čo potrebuješ?

Lásku k futbalu, žiadne skúsenosti s futbalovým klubom a mať 5 a viac rokov. Radi ťa uvidíme v našom klube, a keď nás svojimi kvalitami presvedčíš, tak sa veľmi rýchlo staneš našim hráčom.

Ako často a kde sú tréningy?

Tréningy prípravkárskych tímov bývajú 2 až 3-krát týždenne na Mestskom štadióne PŠC Pezinok na Komenského ulici. Počas zimných mesiacov tímy využívajú kryté haly buď priamo v Pezinku alebo v prípade veľkej vyťaženosti využívame aj haly v okolitých obciach.

Kedy a kde sa prihlásiť?

Každý to môže vyskúšať vždy v septembri, kedy organizujeme nábor a výber detí do klubu. Väčšinou sa koná počas týždňa v poobedných hodinách za účasti klubových trénerov. Fotogalérie z týchto akcií nájdete v podsekcii Nábor detí.

Prihlásenie mimo výberu a náboru

Pokiaľ nestihnete náš nábor a výber, tak nemusíte zúfať. Stačí sa nám ozvať a na základe dostupnosti v družstvách vám poskytneme informáciu, či je možné sa pridať aj v iných mesiacoch. Predovšetkým však nových členov naberáme pravidelne počas septembra.

Kontakt

Ernest Mészáros

T: 0903 822 475

M: meszarospscpezinok.sk

Zdieľať článok

Podobné články