Nábor detí 2020 (september)


PŠC Pezinok bude stredu 9. septembra 2020 od 17:00 organizovať nábor a výber detí narodených medzi rokmi 2010 a 2016. Počas hodinového tréningu pod vedením trénerov budú deti robiť rôzne pohybové, či futbalové cvičenia. Všetky aktivity budú na ihrisku klubu PŠC Pezinok na Komenského ulici.

Pokiaľ si tréneri niekoho vyberú, bude iba na rodičoch a danom dieťati, aby súhlasili s registráciou hráča. V niektorých kategóriach prebehne nábor, aby sa doplnili počty k už existujúcim tímom a pri niektorých kategóriach (najmä tých starších) pôjde o výber, kde už počty detí sú vyššie, ale to žiadnemu dieťaťu v prípade šikovnosti nebráni preniknúť a stať sa súčasťou nášho klubu. Samotný tréningový proces jednotlivých tímov sa už začal, preto deti v prípade úspešného zvládnutia náboru resp. výberu sa pripoja k týmto tímom.

Prosíme rodičov, aby na futbalový tréning zabezpečili deťom kopačky (môžu byť aj tenisky), športové oblečenie a fľašku s vodou. Zraz je naplánovaný na 16:45, aby o 17:00 začal hodinový tréning. Tešíme sa na vás!


Nábor detí 2019 (fotogaléria)

Nábor a Výber detí 2019

 


Nábor detí 2018 (fotogaléria)

Nábor detí 2018