PŠC Pezinok v hre Football Manager 2021

Futbal je najrozšírenejším športom na svete a aktuálne sledujeme obrovský záujem o elektronický šport (Esport), a teda hranie športu na konzolách, či počítači. Určite viacerí poznáte počítačovú hru Football Manager 2021 od spoločnosti SEGA, ktorá spočíva v riadení futbalového klubu, pričom obsahuje detailne prepracované informácie o kluboch. Vďaka spolupráci s FM Slovakia môžete hrať za futbalový klub PŠC Pezinok v tejto hre, a to s reálnymi hráčmi proti reálnym súperom z III. ligy.


FM Slovakia je najlepšia slovenská fanúšikovská stránka hry Football Manager. Fanúšikovia ju poznajú najmä vďaka ich kvalitným grafickým doplnkom do hry, ktoré si môže ktokoľvek stiahnuť a implementovať. Prvé skúsenosti začali členovia vývojárskeho tímu zbierať už v roku 2006, hoci FM Slovakia vznikol v sezóne 2013/14. Odvtedy vytvorili množstvo doplnkov do hry Football Manager a nepretržite pokračujú až do dnes.

Prepracované informácie o klube

Hra obsahuje prepracované informácie o klube, pričom väčšina z nich je založená na skutočných dátach. Fanúšikovia sa môžu tešiť na detailné informácie o klube, grafické spracovanie oficiálnych klubových dresov, klubové legendy, hráčske kádre A-tímu a B-tímu, historické umiestnenia a mnoho ďalšieho. Prikladáme niekoľko screenshotov z hry, ktoré dokumentujú užívateľské prostredie z hry pri manažovaní klubu PŠC Pezinok.
Ako si stiahnuť PŠC Pezinok do hry FM 2021

Presný textový návod ako si stiahnuť PŠC Pezinok do počítačovej hry spolu s VIDEONÁVODOM nájdete na stránke FM Slovakia na tomto linku: https://fmslovakia.com/addons/teampacks/2020-21/psc-pezinok/

V prípade technických otázok ohľadom inštalácie, prosím kontaktujte FM Slovakia na kontakt@fmslovakia.com alebo na ich Facebookovom účte.

Pozn. doplnok je možné stiahnuť iba do počítačovej verzie hry

Ako si kúpiť hru Football Manager 2021

Náš partner FM Slovakia ponúka možnosť kúpy FM21 v pozícii sprostredkovateľa. Presný postup nájdete v nižšie zobrazenom inštruktážnom videu. Upozorňujeme, že cena hry na videu je nižšia ako je súčasná cena, pretože video bolo robené v čase predobjednávok, kedy uvádzacia cena bola nižšia. FM Slovakia poskytuje zľavový kód v hodnote 5%, ktorý pokryje takmer celý manipulačný poplatok u predajcu “eneba”. Táto zľava sa vám uplatní, iba ak použijete presné prelinkovanie cez oficiálnu stránku FM Slovakia. Link na partnerskú webstránku: https://fmslovakia.com/buy-fm21/.