PŠC Pezinok v hre Football Manager 2022


Už druhý rok prinášame pezinským fanúšikom možnosť manažovať klub v hre Football Manager. Hra FM22 od spoločnosti SEGA spočíva v riadení futbalového klubu, od hráčov, taktiky a zápasy, až po financie a dôležité klubové rozhodnutia. Vďaka spolupráci s FM Slovakia si fanúšikovia môžu zahrať za PŠC Pezinok s reálnymi hráčmi proti reálnym súperom z tretej ligy. Doplnok s našim klubom je možné stiahnuť iba do počítačovej verzie hry.


FM Slovakia

FM Slovakia je najväčšia slovenská fanúšikovská stránka hry Football Manager. Komunita je známa vďaka ich kvalitným grafickým doplnkom do hry, ktoré si môže ktokoľvek stiahnuť a implementovať. Prvé skúsenosti začali členovia vývojárskeho tímu zbierať už v roku 2006, hoci FM Slovakia vznikol v sezóne 2013/14. Odvtedy vytvorili množstvo doplnkov do hry Football Manager a nepretržite pokračujú až do dnes.


Manažuj PŠC Pezinok a ovládni tretiu ligu

Informácie o pezinskom klube v hre sú skutočné. Fanúšikovia v hre nájdu detailné informácie o klube, grafické spracovanie oficiálnych klubových dresov, klubové legendy, hráčske kádre A-tímu a B-tímu, historické umiestnenia a mnoho ďalšieho. Navyše, môžu robiť rozhodnutia ovplyvňujúce chod klubu, ale i zápasy seniorského A-tímu. Ukáž, že vieš ako sa má manažovať klub a ovládni tretiu ligu.

Ako si stiahnuť PŠC Pezinok do hry FM 2022

Textový návod, ako aj videonávod, ako si stiahnuť PŠC Pezinok do počítačovej hry

V prípade technických otázok ohľadom inštalácie kontaktujte FM Slovakia na kontakt@fmslovakia.com alebo na ich Facebookovom účte.


Ako si kúpiť hru Football Manager 2022

Náš partner FM Slovakia ponúka možnosť zakúpenia hry FM22 v pozícii sprostredkovateľa. Presný postup nájdete v nižšie zobrazenom inštruktážnom videu (postup je rovnaký pri hre FM21 aj FM22). Upozorňujeme, že cena hry na videu sa môže líšiť od súčasnej ceny.

FM Slovakia poskytuje zľavový kód v hodnote 5%, ktorý pokryje takmer celý manipulačný poplatok u predajcu “eneba”. Táto zľava sa vám uplatní, iba ak použijete presné prelinkovanie cez oficiálnu stránku FM Slovakia.

Odkaz na partnerskú webstránku: https://fmslovakia.com/buy-fm22/


Videonávod v angličtine ako si kúpiť hru a uplatniť zľavový kód