Spolupráca so spoločnosťou FutbalShop.sk

Spoločnosť funguje na našom trhu už dlhých 19 rokov a pod jej krídla spadá aj distribúcia športového oblečenia značky Errea, Nike, Adidas. Okrem futbalu sa špecializujú aj na basketbal, volejbal a iné športy. FUTBALSHOP.SK zabezpečuje nášmu klubu kopačky, inú obuv a športové oblečenie.


Vysvetlenie zľavy pre hráčov

V rámci našej spolupráce, spoločnosť FUTBALSHOP.SK ponúka našim hráčom 25% ZĽAVU na nákup obuvi a športových doplnkov značiek Adidas, Nike, Mizuno, Joma v predajniach v Bratislave na Bajkalskej 5, alebo v Leviciach, alebo cez e-shop. Stačí do poznámky v objednávke uviesť :

“som hráč PŠC Pezinok a žiadam uplatniť 25% zľavu”

Takisto vám ponúka ZĽAVU 25% na všetok sortiment značky ERREA, ktorý nájdete na webe www.errea.sk.

Pre využitie zľavy našimi hráčmi je potrebné kontaktovať svojho trénera, ktorý vám predloží na vyplnenie dotazník a následne obdržíte kartu spoločnosti FUTBALSHOP.SK. Tú je možné použiť i na zľavnené produkty. V prípade zľavneného produktu (napr. 20%), máte právo na dodatočnú zľavu 5% t.j. dokopy 25% z ceny produktu.

[google_maps id=”1623″]


Použitie zľavy

Správnym vyplnením dotazníka budete môcť kartu spoločnosti FutbalShop.sk používať dvoma spôsobmi:

  • používanie karty iba u spoločnosti FutbalShop.sk (vypíšete Meno, Priezvisko, Email)
  • používanie karty u spoločnosti FutbalShop.sk i spoločnosti Cashback (vypíšete celý dotazník)

Vysvetlenie využívania karty na CashBacku

Nepovinné, ale výhodné zbieranie bodov CashBack od spoločnosti FutbalShop.sk. Za nákupy sa zbierajú body, ktoré je možné využiť pri nakupovaní u obchodných partnerov spoločnosti CashBack. Tie vám poskytnú zľavu z nákupov u vybraných partnerov. Po vyplnení celého dotazníka obdržíte na svoje emailovú adresu prihlasovacie údaje na cashbackworld.com, i inštrukcie k ďalším krokom.

Rodičia (hráči) nemusia využiť túto možnosť a ani ich to k tomuto účelu nijako nezaväzuje. Kartičku, ktorú hráči obdržia, je možné využívať aj samostatne k nákupu u partnera FutbalShop (čiže zbieranie bodov CashBack nie je povinné).

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky ohľadom správneho využitia ponuky, kontaktujte predsedu klubu p.Mészárosa t.č. 0903 822 475.