Tréningové leto PŠC Pezinok 2021

Počas leta 2021 bude náš klub organizovať obľúbené tréningové jednotky v týždňových intervaloch. Stretnutia chlapcov a dievčat budú tak ako minulé roky prebiehať v našom športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku. Deti spoznajú nových kamarátov, zažijú veľa zábavy, radosti zo športu a samozrejme zlepšia si svoje futbalové zručnosti formou cvičení, súťaží a rôznych hier. Tak ako minulý rok, aj tentokrát budú zavedené hygienické opatrenia pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti všetkých účastníkov.

Pre každé dieťa bude zabezpečené:

  • Denná starostlivosť od 8:00 do 16:00,
  • Obed, olovrant a pitný režim,
  • Tričko s vlastným menom,
  • Fľaška,
  • Tréningy, súťaže a hry,
  • Individuálny prístup trénerov,
  • Záverečný veľký turnaj,
  • Dezinfekčné prostriedky.

 

Organizačné informácie

Turnus Termín Prihlásenie do Špecifikácie
1. 5.7. – 9.7.2021 Ukončené Chlapci, dievčatá
2. 19.7. – 23.7.2021 Ukončené Chlapci, dievčatá, dievčenská skupina
3. 9.8. – 13.8.2021 Ukončené Chlapci, dievčatá, brankárska skupina

Tento rok ponúkame na výber z troch turnusov, pričom dieťa je možné prihlásiť na jeden, dva alebo aj na všetky tri turnusy. Navyše, v 2. turnuse bude vytvorená aj samostatná dievčenská skupina vedená vlastnou trénerkou. V 3. turnuse bude vytvorená aj samostatná brankárska skupina, ktorá bude trénovať pod dohľadom klubového trénera brankárov.

Tréningového leta sa môžu zúčastniť chlapci a dievčatá narodené v rozmedzí rokov od 2008 do 2015. V prípade plného obsadenia určitého turnusu pred dátumom uzávierky prihlášok, organizátor ukončí prihlasovanie na daný turnus.

Cena a platba

Cena je jednotná 100€ a platí sa v 1. deň na mieste v hotovosti.

Tešíme sa na Vás

Tešíme sa na každého mladého futbalistu a futbalistku. Urobíme všetko pre to, aby bezpečnosť a zdravie detí i trénerov boli na prvom mieste.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať predsedu klubu p. Mészárosa na t.č. 0903 822 475 alebo mailom na meszarospscpezinok.sk.


 

Fotogaléria 2020 (1. turnus)

Tréningové leto 2020 - 1.turnus

Fotogaléria 2020 (2. turnus)

Tréningové leto 2020 - 2.turnus

Fotogaléria 2020 (3. turnus)

Tréningové leto 2020 - 3.turnus

Fotogaléria 2020 (4. turnus)

Tréningové leto 2020 - 4.turnus

Projekt - Tréningové leto PŠC Pezinok

Počas každého leta organizuje futbalový klub PŠC Pezinok projekt s názvom Tréningové leto. 5-dňové turnusy plné futbalu a zábavy prinášajú deťom množstvo radosti a samozrejme aj nové kamarátstva. Každým rokom sa zvyšuje počet účastníkov a my sme len radi, že môžeme čoraz viac chlapcom i dievčatám vo veku od 6 do 14 rokov spríjemniť leto. Tréningové leto prebieha v športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku, pričom každé dieťa má zabezpečený obed, olovrant, pitný režim, dostane aj fľašku, tričko s vlastným menom a ocenenia.