Individuálne tréningy pre mládežníckych hráčov

Neustále napredovať. Takto by sa dali charakterizovať nové správy o zlepšovaní klubu. Pravidelne vám predstavujeme rôzne novinky a tentokrát sme si pre našich mládežníckych hráčov pripravili možnosť napredovania na individuálnych tréningoch pod vedením našich trénerov.


Náplň tréningov

Obsahom tréningových jednotiek bude zameranie sa na rozvoj technických zručností, fyzickej sily, či kondície. Jednotlivé tréningy budú viesť tréneri nášho klubu a budú v nich klásť dôraz na nedostatky hráčov, ktoré chcú odstrániť. S daným trénerom sa dá vopred dohodnúť na konkrétnych nedostatkoch a následne zostaviť tréning podľa požiadaviek.


Spôsob vedenia tréningov

Individuálne tréningy s dobou trvania približne 60 minút budú vždy realizované v areáli nášho klubu. Pre usporiadanie tréningu je potrebný minimálny počet 1 hráč a maximálny počet 3 hráči, aby sa dosiahol skutočný individuálny prístup trénera. Zatiaľ sa ho môžu zúčastniť iba hráči nášho klubu vo veku od 5 do 18 rokov.

Nevadí, keď sa v skupine stretnú tí mladší so staršími, pretože cvičenia sa dajú prispôsobiť, aby pracovali individuálne a navyše pre mladších z nich môže byť starší hráč inšpiráciou k napredovaniu. Termíny tréningov sú na dohode s trénermi, tak aby na oboch stranách bola spokojnosť. Už teraz je možné osloviť niektorého z dvojice trénerov, keď cena jedného tréningu pre hráča je 10€.


Tréneri

Trénermi individuálnych tréningov sú hráči nášho prvého tímu. Jakub Pavúk sa u hráčov bude zameriavať na techniku, prácu s loptou a dynamické cvičenia. Tréningy od Alexa Lukovicsa zase budú zamerané na zlepšenie vytrvalosti, koordinácie, rýchlosti a sily.

Jakub Pavúk – 0918 053 025

Alex Lukovics – 0908 598 034


Nepovinné, ale dobrovoľné

Chceme vám pripomenúť, že tieto tréningy nie sú povinné, ale budú fungovať na báze dobrovoľnosti. Pokiaľ hráč alebo jeho rodič má vážny záujem alebo viac otázok, prosím kontaktujte predsedu klubu p.Mészárosa t.č. 0903 822 475.