Turnaj o Malokarpatský pohár

Novovzniknutým projektom futbalového klubu PŠC Pezinok je Turnaj amatérov v malom futbale o Malokarpatský pohár. Celodenný program plný zápasov a najmä gólov sa organizuje vždy cez víkend, konkrétne týždeň po konci jarnej časti, čiže približne v polovici júna. Projekt s komunitným nádychom spája pezinských futbalistov po náročnej sezóne. Tí sa môžu stretnúť, porozprávať a samozrejme zmerať si sily. Víťazné družstvo získava Malokarpatský pohár a zároveň úlohu, ktorou je obhájiť ho v ďalšom ročníku.

Viac informácii o najbližšom Turnaji o Malokarpatský pohár a prihlasovací formulár zverejníme v máji 2021. Stačí, že nás budete sledovať na Facebooku, Instagrame alebo sa v pätičke stránky prihlásite na odber Newslettera a o všetkom dôležitom vás budeme informovať.


Malokarpatský pohár 2020 – zrušený

Dňa 8.4.2020 vydal klub PŠC Pezinok stanovisko, v ktorom rozhodol o zrušení Malokarpatského pohára 2020 bez náhradného termínu z dôvodu šírenia vírusu COVID-19. Klubu záleží na zdraví účastníkov turnaja a nebude ho ohrozovať. Ďakujeme za pochopenie.


Malokarpatský pohár 2019 – fotogaléria

Malokarpatský pohár 2019