Výber detí do klubu PŠC Pezinok

! POZOR ! NASTALA ZMENA V TERMÍNE VÝBERU CHLAPCOV

PŠC Pezinok bude organizovať výber chlapcov narodených medzi rokmi 2012 a 2018 v stredu 14. septembra 2022 od 17:00 spolu s náborom dievčat narodených medzi rokmi 2010 a 2016. Počas hodinového tréningu pod vedením trénerov budú deti robiť rôzne pohybové, či futbalové cvičenia. Všetky aktivity prebehnú na ihrisku klubu PŠC Pezinok na Komenského ulici.

Pokiaľ si tréneri niekoho vyberú, bude iba na rodičoch a danom dieťati, aby súhlasili s registráciou hráča. V dievčenských kategóriách prebehne nábor, v prípade chlapcov pôjde o výber do kategórií, kde už počty detí sú vyššie, ale to žiadnemu dieťaťu v prípade šikovnosti nebráni preniknúť a stať sa súčasťou nášho klubu. Samotný tréningový proces jednotlivých tímov sa už začal, preto deti v prípade úspešného zvládnutia náboru resp. výberu sa pripoja k týmto tímom.

Prosíme rodičov, aby na futbalový tréning zabezpečili deťom kopačky (môžu byť aj tenisky), športové oblečenie a fľašku s vodou. Zraz je naplánovaný na 16:45, aby o 17:00 začal hodinový tréning. Tešíme sa na vás!

Futbalový klub PŠC Pezinok každý rok v septembri organizuje Výber detí. Noví futbalisti a futbalistky robia viaceré pohybové a futbalové cvičenia priamo v športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku. Hodinový tréning vedú kluboví tréneri, ktorí najprv chlapcom a dievčatám predvedú, ako sa má realizovať dané cvičenie, a potom ich nechajú si to vyskúšať. Počas cvičení ukazujú svoj futbalový talent, na ktorý nie je potrebné mať najdrahšie kopačky alebo dres. Podstatný je záujem o futbal, základné pohybové zručnosti a vo vyšších ročníkoch aj základy futbalu. Žiadne dieťa sa však nemusí ničoho báť, za vyskúšanie nič nedá. Naopak, môže sa stať členom najväčšieho okresného futbalového klubu a s novými spoluhráčmi spoločne víťaziť v zápasoch.


Výber detí 2021 (fotogaléria)

Výber detí 2021

 


Fotogalérie z minulých ročníkov