Nábor dievčat 2019

 

Zraz dievčat je o 16:45 na našom štadióne (Komenského 30, Pezinok). Pod vedením trénerok prebehne tréning a následne dievčatá dostanú ďalšie informácie o pôsobení v klube. Klub chce do budúcej sezóny vytvoriť tím dievčat, ktorý bude hrať aj majstrovské zápasy.

Na tréning pozývame všetky dievčatá, ktoré majú radi futbal a aj samozrejme ich rodičov ako doprovod.


Nábor detí 2018 – fotoalbum

Nábor detí 2018

Fotoalbum z náboru detí 2018


Pezinský futbalový klub 6.septembra 2018 organizoval nábor detí vo veku od 4 do 10 rokov. Tie si počas hodinového tréningu vyskúšali hneď niekoľko futbalových cvičení.


Všetky aktivity spojené s náborom detí boli riadené trénermi nášho klubu na hlavnom ihrisku a samotní tréneri mali možnosť spoznať nových chlapcov. Viacerým z nich sme ponúkli možnosť hrať v našom klube, pretože nás zaujali, či už prístupom ku tréningu alebo samotnou futbalovou vyspelosťou. Jednotlivé deti vynikali najmä v zanietení o samotnú hru, ale aj výbornou prácou s loptou.

Keďže počet hráčov v našom klube je obmedzený, tak tréneri nemohli prijať každého. Nakoľko záujem o pôsobenie u nás sa každým rokom zvyšuje, z tohto dôvodu sme museli pristúpiť ku kroku vyberania si tých najlepších. Tým, ktorým to nevyšlo, vôbec nemusia smútiť, pretože o rok príde ďalšia príležitosť a pokiaľ na sebe zapracujú, tak ich radi medzi sebou privítame.

Poďakovanie patrí snaživým chlapcom, skvelým rodičom a trénerom s ľudským prístupom. Veríme, že spolupráca medzi nami bude fungovať a spoločne pomôžeme našim deťom napredovať! Najbližší nábor detí sa uskutoční v septembri 2019!