Bývalý pezinský tréner Slezák pôsobí vo fortunaligovom Trenčíne

No image

Bývalý hráč i tréner nášho klubu Richard Slezák úspešne pokračuje vo svojej kariére. Na začiatku roka 2019 sa presunul do prvoligového klubu AS Trenčín, k čomu mu srdečne blahoželáme. Je to úspech, ktorý sa rodil vďaka jeho poctivej práci, ktorú odviedol aj v našom klube.


45-ročný lodivod naposledy pôsobil v Interi Bratislava, ale po novom roku došlo k výmene asistentov trénerov a Rišo sa tak dostal do klubu slovenského majstra zo sezón 14/15 a 15/16. V tíme AS Trenčín je vo funkcii asistenta hlavného trénera Vladimíra Cifraniča.

Jeho trénerská kariéra začala ešte v Rakúsku, ale v máji 2011 sa stal hlavným trénerom pezinského prvého tímu. S ním dokončil rozohranú sezónu a následne bol kormidelníkom “A” mužstva aj počas celej nasledujúcej sezóny. V nej s našim tímom získal 34 bodov, čo však stačilo iba na konečné 12.miesto.

Následne sa presunul do rakúskeho Parndorfu, odkiaľ jeho kroky smerovali práve do Interu Bratislava. Po trojročnom pôsobení u Žltočiernych sa Slezák dohodol na spolupráci s ambicióznym Trenčínom, ktorému sa však na jeseň príliš nedarilo. Po 18 kolách sa nachádza až na 9.mieste a bude mať čo robiť, aby sa dostal do tzv. “Skupiny o titul”.

Chceli by sme Rišovi pogratulovať k úžasnému úspechu a popriať mu veľa šťastia v jeho ďalšej kariére!

Richard Slezák v klube PŠC Pezinok počas sezóny 2011/2012.

Richard Slezák počas pôsobenia v Interi Bratislava (2016 – 2018).

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články