Futbalové sviatky v Pezinku v septembri

No image

Počas septembra v rozpätí 7 dní privítame na našom ihrisku dvoch mimoriadne atraktívnych súperov. Najprv v stredu 4.septembra k nám zavíta FK Inter Bratislava a v utorok 10.septembra v Slovnaft Cupe vyzveme prvoligový klub FK Senica.


Najprv nás preverí FK Inter Bratislava

V rámci III.TIPOS ligy Bratislava si už čoskoro zmeriame sily s najviac atraktívnym súperom Interom Bratislava. Ten počas posledných rokov pôsobil v druhej najvyššej slovenskej súťaži, odkiaľ však v minulej sezóne vypadol. Duel proti dvojnásobnému slovenskému majstrovi bude diváckym ťahákom jesenného programu zápasov, keďže na jar k nám tento súper už nezavíta. Navyše postup Slovana z našej súťaže znamená, že neuvidíme už ani jeho “B”-čko, takže Inter prebral rolu favorita na postup do vyššej ligy.

Taktiež angažoval bývalého prvoligového útočníka Tomáša Majtána, ktorý krátku dobu trénersky pomáhal aj v Pezinku pri krátkej spolupráci s bývalým trénerom p.Slimákom. Okrem toho, oba dresy Pezinka a Interu vo svojich kariérách obliekalo množstvo hráčov. Práve niektorí z nich budú v dohľadnej dobe uvedení do Siene Slávy nášho klubu.

Link na udalosť: bit.ly/FKInterFB


Fortunaligová Senica v Pezinku

Ešte väčší futbalový sviatok nás čaká v súťaži slovenského pohára. Na našej pôde privítame fortunaligovú Senicu, ktorá si v predchádzajúcom kole poradila s Rohožníkom najtesnejším rozdielom 1:0. Tím zložený z prevažne zahraničných hráčov bude pre nás ťažkým súperom, ale pokúsime sa ho potrápiť a uhrať dobrý výsledok. Pôvodne sa zápas mal hrať o deň neskôr v stredu, ale po dohode oboch klubov sa nakoniec odohrá v utorok v nezmenenom čase t.j. o 16-tej hodine.

Prvoligistu sme naposledy privítali v ročníku 2015/16, kedy k nám zavítal vtedy aktuálny slovenský majster AS Trenčín. Zvíťazil zaslúžene 5:0 a v tom čase navyše pôsobil aj v predkolách Ligy majstrov. Trenčania nakoniec v tejto sezóne obhájili majstrovský titul i celkový triumf v slovenskom pohári.

Link na udalosť: bit.ly/SenicaFB


S permanentkou na oba zápasy zadarmo

Ak ste majiteľov sezónnej vstupenky, tak vstup na oba vyššie spomenuté zápasy máte voľný vstup. Permanentka na zápasy prvého tímu prináša množstvo výhod, vďaka ktorým najmä ušetríte peniaze, ak ste našim verným fanúšikom.

Viac o permanentkách nájdete na www.pscpezinok.sk/permanentky


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články