Hlasujte za náš klub pre získanie grantu cez spoločnosť Tesco

No image

Od včerajšieho dňa je možné hlasovať za klubový projekt v pezinskom Tescu. Ako znie jeho názov “Dajme mladým futbalistom nové dresy”, tak presne to je jeho účelom, pričom počet sád závisí len od počtu hlasov ľudí.


Výberová komisia spoločnosti Tesco nás zaradila medzi 3 úspešné projekty, za ktoré bude možné hlasovať v pezinskom Tescu od 20. januára do 16. februára 2020. Následne po sčítaní počtu hlasov sa vyhlási finálne poradie, pričom víťaz získa 1 300€, druhá priečka 600€ a tretie miesto grant vo výške 300€.

Náš klub chce za grant nakúpiť dresy značky JAKO pre tímy prípraviek a ich počet závisí od umiestnenia. V prípade víťazstva by bolo možné kúpiť 3 nové sady, za druhé miesto dve nové sady a v prípade tretieho miesta jednu sadu (vzhľadom na výšku grantu).

Ako hlasovať?

V pezinskom Tescu na Myslenickej ulici sa nachádza hlasovací pult. Zákazníci môžu hlasovať pomocou žetónov, ktoré dostanú od pokladníka za každý nákup. V samoobslužných pokladniach sú k dispozícii boxy so žetónmi, z ktorých si každý zákazník môže vziať jeden žetón za jeden uskutočnený nákup.

Týmto by sme vás chceli poprosiť, aby ste hlasovali za náš projekt a podporili klub. Finančné prostriedky budú výhradne použité na nákup dresov.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články