Ideálne vianočné darčeky pre pezinských priaznivcov

No image

Spravte si doma nezabudnuteľné Vianoce s pezinskými darčekmi a vyčarujte úsmev na tvárach Vašich blízkych. Vianoce majú podobu viacerých farieb, prevažne červenú, zlatú a striebornú, ale čo keby boli tento rok zelenobiele? Touto cestou chceme s Vami ostať v spojení aj počas tohto čarovného obdobia. Práve Vaše dieťa si môže obliecť zelenobiely dres, alebo prečítať čerstvo vydanú knihu o našom klube, alebo môže dostať oblečenie na trénovanie do ďalšieho roka. Ponúkame Vám inšpiráciu na vianočné darčeky, vďaka ktorým spravíte radosť svojej rodine a priateľom.


Jedinečná kniha o storočnej klubovej histórii

Unikátna kniha o storočnej histórii futbalového klubu PŠC Pezinok. Klubová história je skutočne bohatá a jej korene siahajú až do roku 1913. Od tejto doby si klub prešiel cez svoje začiatky, postupne cez vojnové a povojnové roky, taktiež cez tzv. obdobie húpačky postupov a zostupov, cez obdobie datované na prelome milénia, či nedávnu históriu 21. storočia. Pútavé texty sú obohatené o archívne fotografie, pozvánky, novinové výstrižky a historky, ktoré sú zaujímavým doplnením opisov jednotlivých kapitol. Spestrením sú vybrané najlepšie pezinské jedenástky, alebo aj poznatky o všetkých pezinských kluboch, ktoré kedy v meste pôsobili.

Cena v klube (Komenského ulica): 20,00 €

Cena v Mestskom informačnom centre: 16,99 €

Viac informácii o knihe nájdete na: www.pscpezinok.sk/kniha

 


Klubové oblečenie JAKO do teplého aj zimného počasia

Hráči trénujú a hrajú zápasy v oblečení od nášho partnera JAKO Slovakia, ktorý ponúka kvalitné oblečenie v tradičných zelenobielych farbách s možnosťou výberu všetkých veľkostí. V ponuke je tepláková bunda, šuštiaková bunda, tepláky, tričko, kraťasy, štulpne, Zip Top, zimná bunda, štulpňové podväzky, tréningové vrecko, ruksak, zimná čiapka, fľaška, ale aj tréningový dres. Ceny sú rôzne pre dospelé a detské veľkosti, pričom zvýhodnené sú samozrejme detské veľkosti. Nechýba ani možnosť voľby farby pri vybraných produktoch či pridania iniciálov hráča na vybrané typy oblečenia.

Hromadná objednávka pre výrobcu bude poslaná už čoskoro! Neváhajte a objednajte si pezinské oblečenie čím skôr, aby sme Vám ho stihli včas doručiť do Vianoc.

OBJEDNÁVAŤ môžete tu: www.pscpezinok.sk/fanshop/oblecenie/

 


Oficiálne domáce dresy PŠC Pezinok 2021/22

Vlastniť tradičný zelenobiely dres je snom každého mladého pezinského futbalistu. Takisto aj v prípade dresov sú cenovo zvýhodnené detské veľkosti až do veľkosti 164 cm. Okrem toho, ponúkame možnosť pridania vlastných iniciálov a čísla. Svoje deti môžete vyzbrojiť od vrchu až naspodok, pretože v ponuke sú aj zelenobiele kraťasy a štulpne.

Máte u seba doma brankára? Skvelé, v ponuke je aj oficiálny červený brankársky dres, rovnako s kraťasami a štuplňami. Vaše dieťa sa v tomto drese bude cítiť ako skutočný člen seniorského A-tímu. Kto by nechcel mať na sebe dres Paťa Švábeka a Matúša Lacka a kryť chrbát Braňovi Hulákovi či Denisovi Táborovi?

OBJEDNÁVAŤ môžete tu: www.pscpezinok.sk/fanshop/dresy-jako

 


Oblečenie pre verných pezinských fanúšikov

Buďte viditeľne členmi zelenobielej rodiny. V spolupráci so známym slovenským predajcom fanúšikovského oblečenia forfanshop.com Vám ponúkame mikiny, tričká, polokošele, šály, šiltovky, podsedák a mnoho iného.

Verní fanúšikovia si môžu zakúpiť aj dennodenne používané produkty ako sú peňaženka, pero alebo kľúčenka. Skvelý pocit môžu mať aj fanúšikovia, ktorí si obľúbený čaj alebo kakao urobia do pezinského hrnčeka. Svoju lojálnosť ku klubu môžete ukázať aj na dovolenke so zelenobielou osuškou.

Aj v prípade Fanshopu platí, že objednávky treba odoslať čím skôr, aby sa produkty stihli k Vám dostať ešte do Vianoc.

NAKUPOVAŤ môžete tu: www.forfanshop.com/futbal/slovenske-kluby/psc-pezinok

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na infopscpezinok.sk alebo telefonicky na 0903 822 475.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články