Káder prvého tímu v zimnej príprave, príchody a odchody stále možné

No image

Počas víkendu odohrá pezinský prvý tím úvodný prípravný zápas zimnej prípravy na ihrisku lídra štvrtej ligy z Jakubova. Na začiatku prípravy sa novému trénerovi Danielovi Federlovi hlásilo 22 hráčov, z toho niektorí sú dlhodobo zranení alebo zatiaľ na skúške.


Brankármi ako počas jesennej časti ostávajú Dušan Maluniak a Patrik Švábek. Do poľa sú pripravení Patrik Dugovič, Dominik Kratochvíl, Jakub Hronec, Branislav Hulák, Adam Majo, Maty Masaryk, Roman Matúšek, Maxim Nikolaj Medviď, Jakub Pavúk, Denis Tábora, Daniel Vanta Kristián Wurst.

V príprave sa predstavia aj Tomáš Ulrich, Jakub Rajníc, Marek Čermák, Juraj Mrva a Dušan Krcho. Napriek tomu, že sú súčasťou kádra, tak ešte nemajú našu klubovú príslušnosť. Intenzívne však pracujeme na dotiahnutí všetkých administratívnych záležitostí u všetkých spomínaných hráčov.

Tréner Federl žiaľ nemôže počítať s dlhodobo zranenými hráčmi, ktorými sú Richard Hulák, Alexander Lukovics a Denis Nemček.

Súčasťou kádra po jesennej časti ďalej nie sú Andrej Valient a Jakub Valient, ktorým boli ukončené hosťovania. S tímom ďalej nepokračujú ani Ivan Kosterec, Filip Verdun a kariéru prerušili Matúš Heriban a Boris Hujbert.

Pezinčania odohrajú v zimnej príprave 6 priateľských stretnutí, ktoré vyvrcholia generálkou na jarnú časť sezóny 7.marca 2020 domácim zápasom proti Svätému Juru. Počas prípravy nie sú vylúčené ešte ďalšie odchody, či príchody do mužstva.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články