STOROČNICA: Kresli a vyhraj knihu PŠC Pezinok, 100 rokov od založenia klubu

No image

Pri príležitosti klubových osláv storočnice spúšťame súťaž KRESLI A VYHRAJ. Deti, ale aj všetci fanúšikovia, sa môžu zúčastniť súťaže o 2 jedinečné publikácie PŠC Pezinok, 100 rokov od založenia klubu. Výnimočná knižka sa zameriava na históriu pezinského futbalového klubu. Je vhodná nielen pre dospelých, ale aj pre deti všetkých vekových kategórií. Jej krst prebehol už v utorok 24. augusta 2021 a od dnes je už v predaji.


Ako sa zúčastniť súťaže

Sme presvedčení, že viacero detí, ale i dospelých má pekné spomienky na chvíle strávené v prostredí pezinského klubu. Pre zúčastnenie sa súťaže je potrebné elektronicky poslať kresbu, na ktorej by malo byť čokoľvek spojené s PŠC Pezinok, môžu to byť futbalisti alebo futbalistky, dresy, kopačky, lopta, štadión, radosť z gólov, tréneri, rozhodca, tráva, slnko a pod. Kresliť môžete čímkoľvek. Nezabudnite, kresba nemusí byť profesionálna ako od maliara, ale najkrajšie kresby sú také, ktoré vyjadrujú pocity a emócie od srdca.

Ako odovzdať kresby

Pre zúčastnenie sa súťaže je kresbu potrebné odfotiť (napr. telefónom), poslať emailom na info@pscpezinok.sk a do predmetu nezabudnite napísať „Kresli a vyhraj“. Do súťaže budú zaradené iba tie kresby, ktoré obdržíme elektronickou formou na emailovú adresu.

Ak chcete, aby kresba bola vystavená aj na štadióne, tak ju prosím vložte do obálky, kde necháte kontakt na Vás (meno a priezvisko, vek a email/telefón) a vhoďte do jednej z dvoch krabíc v športových areáloch na Komenského ulici alebo na Myslenickej ulici (Grinava). Nachádzajú sa v hlavných vestibuloch týchto areálov. V prípade, ak kresbu odovzdáte bez obálky, tak sa nezabudnite zozadu kresby podpísať a nechať na vás kontakt.

Dĺžka trvania súťaže

Súťaž potrvá od 30. augusta do 30. septembra 2021. Následne vyberieme dve najkrajšie kresby, ktorých autori vyhrajú hodnotné knižky. O víťazných kresbách budeme informovať prostredníctvom klubových komunikačných kanáloch a výhercov samozrejme budeme kontaktovať.

O čo súťažíme

Autori dvoch najkrajších kresieb vyhrajú jedinečnú knihu o storočnej histórii futbalového klubu PŠC Pezinok. Klubová história je skutočne bohatá a jej korene siahajú až do roku 1913. Od tejto doby si klub prešiel cez svoje začiatky, postupne cez vojnové a povojnové roky, taktiež cez tzv. obdobie húpačky postupov a zostupov, cez obdobie datované na prelome milénia, či nedávnu históriu 21. storočia. Pútavé texty sú obohatené o archívne fotografie, pozvánky, novinové výstrižky a historky, ktoré sú zaujímavým doplnením opisov jednotlivých kapitol. Spestrením sú vybrané najlepšie pezinské jedenástky, alebo aj poznatky o všetkých pezinských kluboch, ktoré kedy v meste pôsobili.

Viac informácii o knižke nájdete na tomto odkaze.

Ako zvýšiť šancu na výhru

Môžete odovzdať nekonečne veľa kresieb. Čím viac kresieb odovzdáte, tým máte väčšiu šancu na výhru.

Všetky kresby vystavíme na štadióne

Fyzicky obdržané kresby vystavíme na štadióne na Komenského ulici. Zároveň, všetky kresby nafotíme a všetky budeme zdieľať na klubových účtoch na sociálnych sieťach.

Deťom, ale i dospelým prajeme pevnú ruku a už teraz sa veľmi tešíme na vaše výtvory!


Partneri storočnice

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Podobné články