Ligu začneme v Senci, následne doma privítame Ivanku pri Dunaji

No image

Počas minulého týždňa prebehol žreb zápasov III.ligy Bratislavy pod hlavičkou Bratislavského futbalového zväzu. Program majstrovských zápasov v sezóne 2020/2021 odštartujeme v susednom okresnom meste.


V prvom kole zavítame na pôdu Senca, a to už v piatok 7.augusta s výkopom o 18:30. Následne prvým domácim zápasom bude duel proti Ivanke pri Dunaji (15.augusta). Najväčším lákadlom počas jesennej časti bude zápas proti Rači, ktorý sa odohrá v stredu 2.septembra. Netreba zabudnúť ani na našu účasť v slovenskom pohári, kde v prípade postupu do ďalších kôl môžeme privítať atraktívneho súpera.

Záver jesene ukončí trojzápas doma proti Báhoňu, vonku proti Malackám a bodku za rokom 2020 dá domáce stretnutie proti Tomášovu. V prvej polovici sezóny odohráme 7 domácich majstrovských zápasov a 8 duelov odohráme na ihriskách našich súperov.

Počas jari sa diváci môžu tešiť na návštevu Interu Bratislava, Bernolákova, ale i Malaciek. Veríme, že fanúšikovia budú našim 12-tym hráčom a pomôžu nám dosiahnuť čo najviac víťazstiev. Informácie o cenách vstupeniek a permanentiek prinesieme v najbližšom čase.


Program ligových zápasov 2020/21

No Matches Found


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články