No image

Počas minulého týždňa prebehol žreb zápasov III.ligy Bratislavy pod hlavičkou Bratislavského futbalového zväzu. Program majstrovských zápasov v sezóne 2020/2021 odštartujeme v susednom okresnom meste.


V prvom kole zavítame na pôdu Senca, a to už v piatok 7.augusta s výkopom o 18:30. Následne prvým domácim zápasom bude duel proti Ivanke pri Dunaji (15.augusta). Najväčším lákadlom počas jesennej časti bude zápas proti Rači, ktorý sa odohrá v stredu 2.septembra. Netreba zabudnúť ani na našu účasť v slovenskom pohári, kde v prípade postupu do ďalších kôl môžeme privítať atraktívneho súpera.

Záver jesene ukončí trojzápas doma proti Báhoňu, vonku proti Malackám a bodku za rokom 2020 dá domáce stretnutie proti Tomášovu. V prvej polovici sezóny odohráme 7 domácich majstrovských zápasov a 8 duelov odohráme na ihriskách našich súperov.

Počas jari sa diváci môžu tešiť na návštevu Interu Bratislava, Bernolákova, ale i Malaciek. Veríme, že fanúšikovia budú našim 12-tym hráčom a pomôžu nám dosiahnuť čo najviac víťazstiev. Informácie o cenách vstupeniek a permanentiek prinesieme v najbližšom čase.


Program ligových zápasov 2020/21

No image

SFC Kalinkovo VS PŠC Pezinok

No image
No image

PŠC Pezinok VS FK Inter Bratislava

No image
No image

ŠK Báhoň VS PŠC Pezinok

No image
No image

PŠC Pezinok VS FC Malacky

No image
No image

ŠK Tomášov VS PŠC Pezinok

No image


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články