Maluniak a Hulák v jedenástke roka BFZ

No image

Takéto ocenenie skvelých výkonov jednotlivých hráčov sme v našom klube dlho nemali. Dvaja členovia nášho prvého tímu do dostali do najlepšej jedenástky roka 2018, ktoré vyhodnocoval Bratislavský futbalový zväz. Vyhlásenie najlepších hráčov prebehlo počas reprezentačného plesu BFZ, kde ocenili aj najlepšieho trénera i rozhodcu.


Náš brankár Dušan Maluniak upútal pozornosť svojimi výkonmi a v ankete bol po Dávidovi Hrnčárovi hneď druhý s najvyšším počtom hlasov. Pre oficiálny web BFZ povedal: ,,Mám za sebou dobrý rok 2018, v Pezinku sa nám celkom darilo, lebo sme poskladali slušné mužstvo. Teší ma, že som na jeseň odchytal všetky zápasy. Môžeme sa pochváliť jednou z najlepších obrán v súťaži, čo je však zásluha celého kolektívu. Pravda, rezervy zasa máme v útoku, kde musíme pridať, chýba nám klasický zakončovateľ. Účasť v Jedenástke roka je pre mňa povzbudením do ďalšej kariéry, v ktorej by som rád niečo dokázal,“  povedal Dušan krátko pre prebraní ocenenia.

Kapitán tímu Richard Hulák sa taktiež dostal do najlepšej jedenástky roka. Jej účasť si vyslúžil svojimi výbornými výkonmi počas polročného pôsobenia v našom klube. Napriek jeho ešte len krátkemu pôsobeniu u nás podával stabilne kvalitné výkony, a my sme len radi, že Pezinok má vo svojom tíme týchto dvoch hráčov. Boli základnými piliermi našej zostavy a sme radi, že hája naše pezinské farby. Ešte raz, gratulujeme!


Jedenástka roka 2018 Bratislavského futbalového zväzu (BFZ):

Dušan Maluniak (25 rokov, PŠC Pezinok, 18 hlasov) – Adam Šlehofer (19, Lokomotíva Devínska Nová Ves, 3),  Richard Hulák (34, PŠC Pezinok, 3), Filip Janovský (29, Lokomotíva Devínska Nová Ves, 6), Zdenko Filípek (23, FC Rohožník, 3) – David Hrnčár (21, Slovan B, 21), Marek Čemba (28, ŠK Závod, 3), Adam Ščibrány (28, FK Rača, 3), Martin Kubala (27, FK Rača, 3) – Dávid Kondrlík (21, OFK Dunajská Lužná, 7), Ivan Betík (19, Lokomotíva Devínska Nová Ves, 3).

Najlepší rozhodca (rozhodkyňa): Petra Pavlíková (7 hlasov)

Najlepší tréner:  Marián Tóth (FC Rohožník, 8 hlasov)


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články