Mládežníci ukončili jesennú časť víťazstvami

No image

Posledný súťažný víkend je za nami. Naše mládežnícke mužstvá odohrali počas neho iba dva zápasy, keďže ostatným tímom sa súťaže v kalendárnom roku 2018 už skončili.


Starší dorastenci na domácom trávniku privítali posledný Ružinov. Pezinčania potvrdili rolu favorita, zvíťazili presvedčivo 6:0 a po jesennej časti prezimujú na 6.mieste. Naša U19-tka má navyše v mužstve druhého najlepšieho strelca súťaže Mateja Kudrnáča, ktorý sa v 13 zápasoch dokázal presadiť až 15-krát. Na prvého Mateja Matulu z Bernolákova stráca 4 presné zásahy.

Prípravka vo veku do 10 rokov dohrávala odložené stretnutie s Rovinkou. Aj tentokrát videli pezinskí fanúšikovia veľa gólov do siete súpera, keď naši chlapci sa presadili až 8-krát. Tímu po jesennej časti patrí 5.priečka a na svojom konte má 15 bodov.

Nesúťažne sa U11-tka predstavila na miniturnaji, kde obsadila tretie miesto a turnaj odohrala aj naša U9-tka, ktorá sa tešila z celkového triumfu!


Výsledky mládeže

U19: PŠC Pezinok – FC Ružinov 6:0

Góly: Gajdúšek 3, Kudrnáč 2, Hlavatovič

Zostava: Kozák – Šefčík (75. Noskovič), J.Tyko, Peták (66. Heriban), Žák (70. Plško), Šteberla, Lacko, Diviš (56. Trochta), Gajdúšek (65. Majo), Hlavatovič, Kudrnáč

Tabuľka: 6.miesto, 23 bodov, skóre 42:17


U10: PŠC Pezinok – Rovinka 8:0

Góly: Rybár 3, Kulifaj 2, Ro.Balco 2, Hrachovský

Zostava: Adamčík – Prídala, Stromček, Putyera, Zvarík, Ro.Balco, Procházka, Ri.Balco, Hrachovský, Kulifaj, Dian, Bročko, Rybár

Tabuľka: 5.miesto, 15 bodov, skóre 48:36


U11 (Turnaj v Pezinku)

PŠC Pezinok – Petržalka “A” 0:4

PŠC Pezinok – Petržalka “B” 2:0

PŠC Pezinok – Senec 2:1

PŠC Pezinok – Rača 0:1

Konečné umiestnenie: 3.miesto


U9 (Turnaj v Limbachu)

PŠC Pezinok – Slovenský Grob 5:2

PŠC Pezinok – Limbach 4:3

Konečné umiestnenie: 1.miesto


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články