Mládežnícke tímy na sústredení v Zlatých Moravciach

No image

Mládežnícke družstvá pod vedením trénera Ernesta Meszárosa, Alexa Lukovica a Šimona Kozáka spoločne absolvovali sústredenia v Zlatých Moravciach. 


U14: Ernest Mészáros o sústrenení v Zlatých Moravciach

Letné sústredenie v Zlatých Moravciach sme s týmto tímom absolvovali už tretí rok po sebe a musím to opäť zhodnotiť veľmi pozitívne, pretože sa trénovalo naozaj v kvalitných podmienkach.

Chlapci na sústredení absolvovali šesť tréningov a dva prípravne zápasy. Oba prípravne zápasy sme dokázali vyhrať, čo bola zásluha celého tímu, keďže hráči mali minutáž rozdelenú rovnakým spôsobom. Prvý zápas s tímom ViOnu o rok mladším ročníkom bol pre nás nedostačujúcim, keďže sme vyhrali 10:1 a súper nás nedokázal dostatočne preveriť, ale už druhý zápas proti Nitre Chrenovej bol výborný s veľa gólmi a musel sa páčiť aj rodičom, ktorí nás prišli podporiť, za čom im ja ďakujem, samotný zápas sa hral vo vysokom tempe a súper mal veľmi dobrú hernú kvalitu a hral na svoju vekovú kategóriu fyzický futbal. Tento zápas sa nám podarilo otočiť, keď sme v polčase prehrávali 1:3 a konečný výsledok bol 5:3 pre nás.

Tím bol na sústredení kompletní, 22 hráčov a traja brankári. S disciplínou, nasadením a prístupom hráčov som veľmi spokojný, všetci k tomu pritupovali veľmi zodpovedne počas celého sústredenia. V tréningovom procese sme sa venovali kondícií a následne herným činnostiam. Hráči viackrát využívali hotelový bazén ako formu regenerácii a počas týždňa sme boli jeden večer na prechádzke v meste Zlatých Moraviec.

Týmto by som sa chcel spoďakovať rodičom za prístup, vďaka ktorému sme sa sústredenia mohli zúčastniť v plnom počte a verím, že budeme takto ďalej pokračovať aj v domácich podmienkach nastolenom tempe.

FC ViOn Zlaté Moravce – PŠC Pezinok U14 1:10

Góly: Mičík 4, Zubo 2, Lošonczi 2, Mesároš, Uriča

Základná zostava: Jendek – Jurko, Gálik, Maršo, Matiaško, Jurík, Blažíček, Jaššo, Useini, Mičík, Mesároš

Striedali : Mrva, Strezenicky, Korček, Krajčovič, Škrip, Šindler, Czinege, Ries, Lošonczi, Zubo, Uriča, Klamo

PŠC Pezinok U14 – TJ Slovan Nitra Chrenová U15 5:3

Góly: Mesároš, Blažíček, Zubo, Lošonczi Useini

Základná zostava: Mrva – Korček, Gálik, Krajčovič, Matiaško, Jurík, Czinege, Jaššo, Zubo, Uriča, Mesároš

Striedali: Strezenicky, Jendek, Maťaš, Maršo, Škrip, Jurko, Šindler, Hrnčiarik, Blažíček, Ries, Lošonczi, Mičík, Useini, Klamo


U13 ”A”: Alex Lukovics o sústrenení v Zlatých Moravciach

Sústredenie v Zlatých Moravciach dopadlo tak, ako každý rok na výbornú. S našimi mládežníckymi kategóriami toto miesto navštevujeme pravidelne každý rok a zatiaľ sme boli vždy spokojní. Od ubytovania, cez stravu až po samotné ihriská je to komplex na úrovni – dobre zariadený, umelá tráva k dispozícii, trávnatá plocha, regeneračný bazén, sauna a podobne.

Samotné sústredenie v pondelok, kedy po príchode sme mali obed a následne sme sa ubytovali. Poobede nás čakal prvý tréning. V utorok sme absolvovali celkovo dva tréningy, v stredu jeden a poobede zápas s domácimi hráčmi U12 z ViOnu Zlaté Moravce. Zápas hodnotím z našej strany pozitívne, vypracovali sme si veľa gólových situácii a chlapci si z chuti zastrielali, no veľa nám tento zápas neukázal nakoľko súper nastúpil s o rok mladšími hráčmi. Vo štvrtok sme opäť absolvovali dva tréningy a v piatok posledný ranný tréning.

V tréningovom procese sme sa venovali rozvoju pohybových schopností akými sú prácá s loptou a malé hry. Sústredenie celkovo hodnotím veľmi pozitívne, zúčastnili sa ho všetci hráči z kádra, za čo patrí veľká vďaka rodičom a taktiež patrí veľké ďakujem klubu za umožnenie vycestovať na toto sústredenie. Teším sa na nadchádzajúcu sezónu, ktorá verím, že bude ešte lepšia ako tá minulá.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble U12 – PŠC Pezinok 0:20 

Góly: Duban 4, Galanek 4, Petrek 2, Hlavačka 2, Hrustič 2, Popelak, Lapčák, Voloch, Ujvary, Heni, Bacušan

Nominácia: Viktor – Lapčák, Douda, Vicen, Lajfer, Ščevlik, Popelak, Krásny, Petrek, Hlavačka, Jakim, Klochan, Voloch, Galanek, Ujvary, Heni, Duban, Bacušan, Ondek, Hrustič


U12: Šimon Kozák o sústrenení v Zlatých Moravciach

Sústredenie sme ako tím absolvovali prvýkrát. Na začiatku som mal mierne obavy z toho, ako sa chlapci popasujú s iným režimom na aký sú zvyknutí, ale zvládli to oveľa lepšie ako som očakával. Každý deň sme mali dve tréningové jednotky a vo štvrtok poobede zápas.

S nasadením, tempom a disciplínou som spokojný, hráči odmakali každý jeden tréning. Vďaka tomu, že boli chlapci spolu celý týždeň sa stmelil kolektív, čo nám pomôže do náročnej sezóny, ktorá nás čaká.

S podmienkami v Zlatých Moravciach sme boli všetci spokojní, vždy nám vyšli v ústrety a my sme sa tak vedeli sústrediť len na futbal.

PŠC Pezinok – TJ Slovan Nitra Chrenová U13  0:9

Nominácia: Puškaš, Šuplata – Oravec, Šinkovic, Pullman, Draganovská, Melíšek, Guliš, Rozbora, Popelák, Douda, Bacušan, Vicen, Blažíček, Veselka, Hupka, Jalšovský, Taraba


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články