Mládežnícke tímy odštartovali nový rok množstvom turnajov

No image

Viaceré mužstvá začali s prípravou na jarnú časť sezóny, keď sa predstavili na niekoľkých halových turnajoch. Novinkou tejto zimy v našom klube je pravidelné organizovanie miniturnajov pre jednotlivé mládežnícke kategórie s cieľom dosiahnutia celoročných tréningov (zápasov) pre každého hráča. Navyše, väčšina z nich sa odohráva v domácich podmienkach v športovej hale na Komenského ulici.

Tím chlapcov do 13 rokov obsadil na domácom miniturnaji 3.miesto, rovnako ako mužstvo prípravky U11 “A”, U10, či U9. Viac sa darilo “B” mužstvu chlapcov do 10 rokov, ktorí sa vo svojej kategórii umiestnili na druhom mieste.

Naše mužstvo do 16 rokov bolo pozvané na halový turnaj do Hlohovca, kde sa vôbec nestratilo. V konkurencii ôsmich tímov mu nakoniec patrilo pekné tretie miesto, najmä vďaka kolektívnemu výkonu počas celého turnaja.

Staršie ročníky mládežníckych tímov i “A” mužstvo taktiež odštartovali zimnú prípravu. Počas víkendu muži v zimnom turnaji BFZ vysoko deklasovali Miloslavov 8:1, zatiaľ čo dorastenecké tímy ťahali v Trnave za kratší koniec (1:4, 0:5).

Všetkým našim mužstvách gratulujeme k dosiahnutým výsledkom, ďakujeme hráčov, trénerom i rodičom za spoluprácu a veríme, že toto je tá správna cesta ako spoločne vychováme nových pezinských futbalistov!

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články