Mládežnícke tímy vyhrali vo všetkých zápasoch

No image

Obdobie zimnej prípravy sa blíži ku koncu aj pre mládežnícke mužstvá. Posledné tréningy pred začiatkom súťaže dávajú trénerom možnosť doladiť posledné detaily, rovnako ako prípravné zápasy počas uplynulého týždňa, v ktorých sa našim tímom podarilo zvíťaziť, dokonca vždy dva a viac gólovým rozdielom!


Najstarší mládežnícky tím vo veku do 19 rokov odohral priateľský zápas proti Cíferu na jeho pôde uprostred týždňa. Pezinčanom sa podarilo zvíťaziť rozdielom triedy, keď svojho súpera porazili presvedčivo 4:1.

Mladší dorastenci sa stretli so súperom z rovnakej súťaže MŠK Senec, a teda sa navzájom dobre poznali. Nášmu tímu sa podarilo udržať čisté konto, súperovu bránu si lopta našla trikrát, a preto sme zvíťazilo 3:0.

Súperom starších i mladších žiakov bol v nedeľu Veľký Meder, proti ktorému obe naše mužstvá odohrali svoje stretnutia. Najprv chlapci vo veku do 15 rokov zvíťazili 3:1, a potom ich nasledovali mladší žiaci, ktorí taktiež strelili tri góly a navyše neinkasovali. Mužstvo do 13 rokov sa počas týždňa predstavilo aj v Stupave, kde si zmeralo sily s mladším tímom Interu Bratislava. Pezinčania výborne zvládli tento duel a tešili sa z víťazstva 5:2.

 


Výsledky mládeže

U19: Cífer – PŠC Pezinok 1:4

U17: Senec – PŠC Pezinok 0:3

U15: PŠC Pezinok – Veľký Meder 3:1

U13: Inter Bratislava – PŠC Pezinok 2:5

U13: PŠC Pezinok – Veľký Meder 3:0


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články