Mladší žiaci pod vedením trénera, ktorý spolupracuje s Weissom i Makom

No image

Tím chlapcov do 13 rokov sa už poctivo pripravuje na jarnú časť sezóny. Okrem herných činností sa hráči zlepšujú v športovom centre SportFit Pezinok, ale i v novej hokejovej pezinskej aréne.


Chlapci sa v zimnej pauze zdokonaľujú pod dohľadom športového trénera Petra Pätoprstého, ktorý má okrem našich hráčov aj klientov z prostredia slovenskej futbalovej reprezentácie. Jeho služby využíva krídelník ruského Zenitu Petrohrad Róbert Mak, ale i bývalý reprezentant Vladimír Weiss ml. Sme radi, že sme s ním, ale i so SportFit Pezinok nadviazali spoluprácu, a že sa naši hráči môžu aj takýmto spôsobom posúvať dopredu.

 

Kompletná fotogaléria

Zimná príprava U13 (01/2019)

Okrem toho tím pod vedením Miroslava Terlandu utužuje partiu aj iným kolektívnym športom. Nedávno si hráči užili zábavu aj na hokejovom štadióne v Pezinku. Chlapcom prajeme vydarenú zimnú prípravu a veríme, že sa im bude dariť aspoň tak dobre, ako tomu bolo počas jesene. Po prvej polovici sezóny sa totižto s 28 bodmi nachádzajú na druhej priečke, keď na lídra NMŠK Bratislava strácajú 8 bodov.

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články