Muži s dvoma prehrami, prípravka i mladší žiaci úspešní na turnajoch

No image

Zimná príprava všetkých našich mužstiev vrcholí a čoskoro sa im začnú súťažné povinnosti. Zatiaľ čo sa “A” mužstvo pripravuje vo vonkajších podmienkach vrátane prípravných zápasov na umelej tráve, tak naše mládežnícke mužstvá sa zúčastňujú halových turnajov, kde dosahujú pekné výsledky!


Naše “A” mužstvo sa počas týždňa predstavilo v Stupave na pôde slovenského druholigistu Interu Bratislava. Priateľský zápas zvládli lepšie domáci hráči, ktorým sa podarilo streliť päť gólov a bohužiaľ žiaden neinkasovali. Počas víkendu sme si zmerali sily s rakúskym mužstvom SC Admira Gföhl, avšak ani tentoraz sme nezvíťazili po výsledku 1:3. Pezinčania pokračujú v príprave v domácich podmienkach a najbližšie sa predstavia v generálke na súťaž 4.3. v nedeľu o 14:00 proti Veľkým Lovciam.

Mladší žiaci vo veku do 13 rokov sa predstavili na halovom turnaji v Modre. Najprv sa im podarilo triumfovať v skupinovej fáze, kde za sebou nechali rovesníkov zo Senca, Ivanky pri Dunaji i Petržalky, no nakoniec v konkurencii ôsmych mužstiev obsadili výborné tretie miesto. Chlapci sa teda tešili zo zisku bronzových medailí.

Klub PŠC Pezinok vrámci svojho nového projektu organizoval počas víkendu ďalšie dva miniturnaje prípraviek. Najprv sa chlapci do 10 rokov umiestnili na štvrtom mieste a potom mužstvo prípravky do 11 rokov skončilo na vynikajúcom druhom mieste.

Svoje zápasy mali odohrať obe dorastenecké mužstvá i starší žiaci, ale pre zlé počasie i choroby hráčov, boli ich stretnutia zrušené.

Chlapcom gratulujeme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu!


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články