Nábor a výber detí úspešne za nami, 28 detí novými členmi klubu

No image

Počas minulého týždňa sme organizovali Nábor a výber detí do futbalového klubu PŠC Pezinok. Hodinový tréning chlapcov a dievčat narodených v rozmedzí rokov od 2010 do 2016 prebiehal na tréningovom ihrisku v športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku.


Všetky aktivity spojené s náborom a výberom detí boli riadené klubovými trénermi, pričom samotní tréneri mali možnosť spoznať 38 detí. Viacerým z nich sme ponúkli možnosť hrať v našom klube, pretože nás zaujali, či už prístupom ku tréningu alebo samotnou futbalovou vyspelosťou. Jednotlivé deti vynikali najmä v zanietení o samotnú hru, ale aj výbornou prácou s loptou. Vybrané deti (26 chlapcov a 2 dievčatá) boli následne podľa veku rozdelené do tímov U9 “B”, U8 “B”, U7 “A”, U7 “B”, U6 “A” a U6 “B”.

Keďže počet hráčov v našom klube je obmedzený, tak tréneri nemohli prijať každého. Nakoľko záujem o pôsobenie v klube sa každým rokom zvyšuje, z tohto dôvodu sme museli pristúpiť ku kroku vyberania si tých najlepších. Tým, ktorým to nevyšlo, vôbec nemusia smútiť, pretože o rok príde ďalšia príležitosť a pokiaľ na sebe zapracujú, tak ich radi medzi sebou privítame.

Poďakovanie patrí snaživým chlapcom, skvelým rodičom a trénerom s ľudským prístupom. Veríme, že spolupráca medzi nami bude fungovať a spoločne pomôžeme našim deťom napredovať. Najbližší nábor detí sa uskutoční v septembri 2021!

Fotogaléria

Nábor a výber detí 2020 (09/2020)


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články