Nábor a výber detí úspešne za nami, 36 detí novými členmi klubu

No image

V polovici septembra sme organizovali Nábor a výber detí do futbalového klubu PŠC Pezinok. Hodinový tréning chlapcov a dievčat narodených vybraných ročníkov prebiehal na tréningovom ihrisku v športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku.


Všetky aktivity spojené s náborom a výberom detí boli riadené klubovými trénermi, pričom samotní tréneri mali možnosť spoznať 45 detí. Viacerým z nich sme ponúkli možnosť hrať v našom klube, pretože nás zaujali, či už prístupom ku tréningu alebo samotnou futbalovou vyspelosťou. Jednotlivé deti vynikali najmä v zanietení o samotnú hru, ale aj výbornou prácou s loptou. 20 detí bolo zaradených do najmladších dvoch kategórií – novovzniknej U6 a taktiež sa dopĺňalo družstvo U7. Ďalej boli deti prijaté do kategórií U8 až U11, prevažne do U8 a U9. Do kategórie U10 bol prijatý jeden chlapec a do tímu U11 “B“ traja chlapci. Všetci prijatí hráči, okrem dvoch chlapcov a jedného dievčaťa, boli zaradení do B-tímov.

Keďže počet hráčov v našom klube je obmedzený, tak tréneri nemohli prijať každého. Nakoľko záujem o pôsobenie v klube sa každým rokom zvyšuje, z tohto dôvodu sme museli pristúpiť ku kroku vyberania si tých najlepších. Tým, ktorým to nevyšlo, vôbec nemusia smútiť, pretože príde ďalšia príležitosť a pokiaľ na sebe zapracujú, tak ich radi medzi sebou privítame.

Poďakovanie patrí snaživým chlapcom a dievčatám, skvelým rodičom a trénerom s ľudským prístupom. Veríme, že spolupráca medzi nami bude fungovať a spoločne pomôžeme našim deťom napredovať. 

Fotogaléria ->TU<-


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články