Objednajte si pezinské darčeky, prídu ku Vám ešte do Vianoc

No image

Pre hranie futbalu a radosť z gólov to na zvyšok roka nevyzerá ružovo. Je ťažké predpovedať, čo bude v budúcnosti, ale je lepšie, keď všetci z nás budeme na návrat pripravení. Čoskoro prídu Vianoce, a to je ten správny čas pre Ježiška, aby nakúpil veci s tematikou klubu PŠC Pezinok. 


Ideálny darček pre deti

Klubové veci sú ideálnym darčekom pre akékoľvek dieťa z nášho klubu. Zo skúseností z posledných rokov vieme, aký je to skvelý pocit pre dieťa, keď dostane klubové oblečenie. Dostáva oveľa väčší pocit, že patrí do klubu, má z toho radosť a predovšetkým oblečenie plne využije na tréningoch. V prípade, že mu bude po čase veľké, tak ho môže predať na klubovom bazári.

V aktuálnej ponuke sú tepláková bunda, šuštiaková bunda, zimná bunda, tričko, tepláky, kraťasy, ruksak, zimná čiapka, fľaška, ale aj úplne nové 4 produkty a mnoho ďalšieho. Niektoré z produktov sú v rôznych farbách a oblečenie samozrejme v rôznych veľkostiach, ktoré pasujú na prípravkára, žiaka, dorastenca, ale i seniora.

Verní fanúšikovia si prídu na svoje

V tomto roku sme úspešne spustili aj obchod pre fanúšikov v spolupráci so spoločnosťou Forfan.sk. Práve na jej webstránke funguje oficiálny klubový Fanshop s množstvom krásnych produktov. Pre fanúšikov sú k dispozícii viaceré varianty mikín, tričiek, šiltoviek, šálov, hrnčekov, kľúčenky, peňaženky, osuška a mnoho iných predmetov.

 

Darčeky prídu ešte do Vianoc

Aktuálne vieme zabezpečiť včasný príchod darčekov do Vianoc. Práve teraz je ten správny čas na objednávku. V prípade, že by objednávky prichádzali v priebehu decembra, tak už nemusí byť isté, že by všetky produkty stihli prísť do Vianoc.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články