OFICIÁLNE: Spolupráca so spoločnosťou JAKO SPORT

No image

Radi by sme vám predstavili nového partnera nášho klubu – spoločnosť JAKO SPORT. Výsledkom našej spolupráce je jednotné oblečenie pre hráčov i trénerov klubu, a týka sa predovšetkým dresov, súprav a iných častí oblečenia pre rôzne akcie.


Spolupráca so spoločnosťou JAKO SPORT sa začala už skôr, avšak k jej oficiálnemu oznámeniu prišlo až dnes. Spoločnosť je špecialista na oblečenie a produkty nielen pre tímové športy. Na viacerých európskych trhoch je lídrom v zabezpečení tímovej prezentácie klubov i reprezentácii. Medzi jej klientov patria napr. reprezentácie Macedónska a Moldavska, nemecké kluby Bayer Leverkusen, Hannover, holandský klub SC Heerenveen, či slovenské kluby FC Nitra a FC VSS Košice.

Náš klub sa postupne preoblieka do dresov tejto spoločnosti a niektoré tímy už dokonca nastúpili v dresoch JAKO. Súčasťou spolupráce je aj kolekcia oblečenia určená výhradne pre náš klub. Tá obsahuje mikinu, športové nohavice, tričko, kraťasy, štulpne, šušiakovú bundu, GYMSACK, ruksak zimnú čiapku a fľašku. Viac info o konkrétnom oblečení nájdete na tomto linku.

Dresy prípravky

Dresy mladších žiakov

Mikina (zo súpravy)

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články