Sezónne vstupenky 2020/21


Miesto a čas predaja

Sezónne vstupenky si bude možné kúpiť od najbližšieho domáceho majstrovského zápasu, t.j. od 15.augusta 2020. Budú sa dať kúpiť pri vstupe na mestský štadión PŠC Pezinok (Komenského 30) a platba je možná iba v hotovosti. Následne sa permanentky budú predávať pred každým domácim zápasom.

Výhody permanentky

“A” tím odohrá počas sezóny 2020/21 najmenej 15 domácich majstrovských stretnutí. Všetky sú súboje vrámci III.ligy Bratislava a zároveň sú možné aj ďalšie zápasy vrámci Pohára BFZ a Slovnaft Cupu. Permanentka platí taktiež na všetky domáce majstrovské zápasy “B” tímu hrané na ihrisku v Grinave.

  • Zvýhodnená cena oproti bežnej cene vstupeniek,
  • platí na všetkých 15 domácich ligových zápasov “A” tímu (Mestský štadión PŠC Pezinok),
  • platí na všetkých 13 domácich ligových zápasov “B” tímu (ihrisko v Grinave),
  • platí na domáce stretnutia v súťažiach Pohár BFZ a Slovnaft Cup,
  • nemusíte riešiť nákup vstupeniek na domáce zápasy.

Zvýhodnenie minuloročných permanentkárov

Sme si vedomí, že počas minulej sezóny nemohli držitelia sezónnych vstupeniek navštíviť zápasy počas jarnej časti. Preto im ponúkame tzv. “Cenu K”, ktorá je pre nich platná. Podmienkou uplatnenia “Ceny K” je odovzdanie minuloročnej permanentky na mieste predaja a následne je možné obdržať novú sezónnu vstupenku na ročník 2020/21. Pre príklad, všeobecne platná cena dospelej permanentky je 24€, ale tí čo prinesú minuloročnú permanentku, tak cena je polovičná, t.j. 12€.

Ceny permanentiek