Pezinok v priateľskom zápase porazil Štvrtok na Ostrove

No image

Z dôvodu nespôsobilosti hracej plochy v Devínskej Novej Vsi sa musel plánovaný majstrovský zápas odložiť na neurčito. Zopakovala si situácia z minulého týždňa, kedy bolo odložené súťažné stretnutie s Tomášovom, a aj tentokrát sa nám vo veľmi rýchlom čase podarilo nájsť súpera na priateľský zápas. Na tréningovom ihrisku v Pezinku sme privítali Štvrtok na Ostrove.


Domáci sa dostali do vedenia v 18.minúte, keď po rohovom kope a následnej skrumáži sa lopta odrazila od jedného z hosťujúcich hráčov do brány1:0. Pezinok prebral kontrolu nad zápasom a súpera v prvom dejstve prakticky nepustil cez polovicu ihriska. Navyše v 42.minúte využil hrubú chybu súperovho obrancu náš Michal Ulrich a povedľa brankárovej ľavej nohy upravil na 2:0.

Druhý polčas priniesol viac vyrovnaný priebeh hry a šance na skórovanie mali obe mužstvá. Hostia nepremenili dva nájazdy na brankára Dušana Maluniaka, ktorý v oboch prípadoch skvelými zákrokmi podržal mužstvo a neinkasoval. Keďže ani jedno z mužstiev už do konca stretnutia nedalo gól, tak sa z víťazstva tešili domáci hráči po výsledku 2:0.

Pezinčania sa najbližšie predstavia na domácej pôde v sobotu 24.3. o 15. hod proti Ivanke pri Dunaji.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články