Zimná príprava sa pomaly, ale isto končí pre viaceré naše mužstvá a chceli by sme vás informovať o novinke, ktorá počas nej prebiehala. Išlo o organizovanie 20-tich miniturnajov, ktoré prebiehali výhradne v domácich podmienkach!

Určite ste si všimli naše príspevky na sociálnych sieťach o organizovaní miniturnajov pre všetky mládežnícke kategórie. Hlavným cieľom bolo dosiahnutie celoročnej zápasovej praxe pre každého hráča z každého tímu.

Navyše, obrovskou výhodou bol fakt, že všetky sa odohrali v domácich podmienkach v športovej hale na Komenského ulici v Pezinku. Rodičom sme ušetrili náklady na cestovanie a hráčom v minimálnom čase dopriali maximum úžitku.

Účasť na veľkých turnajoch v iných mestách zaberie celý deň, zatiaľ čo naše miniturnaje mali rýchly spád a hráči hrali krátke zápasy v krátkom čase. Novinku ocenili nielen rodičia, hráči, ale i tréneri pozvaných mužstiev.

Okrem toho sa našim mužstvám na miniturnajoch darilo a viackrát potvrdili, že v Pezinku sa výborne pracuje s mládežou. Nestratili sa ani v zápasoch s kvalitnejšími súpermi a ukázali, že sa neboja hrať proti nikomu.

Veľká vďaka patrí hráčom, rodičom a trénerom za spoluprácu pri pravidelnom organizovaní. Táto novinka posúva chlapcov dopredu a veríme, že týmto spôsobom z nich urobíme lepších futbalistov!

 

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články