Predstavujeme seniorské kádre „A“ tímu a „B“ tímu PŠC Pezinok

No image

Letné prípravy oboch seniorských tímov PŠC Pezinok sú v plnom prúde. Mužstvá sa poctivo pripravujú na jesennú časť sezóny a my by sme vám chceli predstaviť jednotlivé hráčske kádre. Zároveň priblížime príchody i odchody z klubu, ale informujeme aj o hráčoch, ktorí sú u nás v príprave, no žiaľ ešte sa nepodarilo administratívne dotiahnuť ich príchody.


Káder „A“ tímu PŠC Pezinok

K aktuálnemu kádru je potrebné doplniť, že dlhodobo zranenými hráčmi sú obrancovia Roman Matúšek a kapitán Richard Hulák. Druhý menovaný už individuálne trénuje a pravdepodobne od septembra resp. októbra bude trénerovi Federlovi k dispozícii.

Nasledujúci hráči sú zapojení v letnej príprave „A“ tímu, avšak nie sú kmeňovými hráčmi PŠC Pezinok. Niektorých z nich už máme overených z minulých sezón alebo z mládežníckych kategórií nášho klubu. Je treba spomenúť, že dvojica dorastencov René FornerSamuel Polčič budú v tréningovom procese „A“ tímu v záujme ich kvalitnejšieho rozvoja a plynulejšieho prechodu do mužskej kategórie. Aktuálne prebiehajú rokovania s klubmi o prípadnom transfere nižšie uvedených hráčov do nášho klubu.

Meno a priezvisko hráča Z klubu / krajiny
Miroslav Kaňuk Rakúsko
Patrik Škyrta OFK Kravany
Kristián Belica FK Poprad
René Forner FK Karpaty Limbach
Samuel Polčič FK Dubová
Daniel Vanta Partizán Bardejov BŠK
Maxim Nikolaj Medviď ŠK Slovan Bratislava
Matúš Bielik CFK Pezinok Cajla

Príchody

V období od marca do júla 2020 sa k „A“ tímu pripojilo hneď niekoľko hráčov. Posilami sú stredný obranca resp. stredopoliar Juraj Mrva, krajný obranca Jakub Rajníc, krajný stredopoliar Tomáš Ulrich, krídelník Stanislav Lapin a útočník Dušan Krcho (všetci na prestup).

Meno a priezvisko hráča Z klubu / krajiny Vek Post
Jakub Rajníc CFK Pezinok Cajla 25 krajný obranca
Juraj Mrva CFK Pezinok Cajla 30 stredný obranca a stredopoliar
Tomáš Ulrich CFK Pezinok Cajla 23 krajný stredopoliar
Stanislav Lapin TJ Sokol Lanžhot (ČR) 27 krídelník
Dušan Krcho UFC Weiden am See (Rak.) 29 útočník

Odchody

Koniec v „A“ tíme Pezinka v rozmedzí od marca do júla 2020 sa týka piatich hráčov. Do svojich klubov sa vrátili Jakub Hronec, Kristián WurstDenis Nemček. Do „B“ tímu PŠC Pezinok boli preradení Adam MajoMaty Masaryk. Prvým trom menovaným ďakujeme za pôsobenie v našom klube a prajeme im veľa šťastia v ďalšej kariére.

Meno a priezvisko hráča Do klubu Transfer
Jakub Hronec FC Petržalka koniec hosťovania
Kristián Wurst SDM Domino koniec hosťovania
Denis Nemček FC Spartak Trnava koniec hosťovania
Adam Majo PŠC Pezinok „B“ preradený do “B” tímu
Maty Masaryk PŠC Pezinok „B“ preradený do “B” tímu

 


Káder “B” tímu PŠC Pezinok

Káder pod vedením trénera Ernesta MészárosaJuraja Czinegeho sa poctivo pripravuje na majstrovské povinnosti v 6.lige. Nasledujúci hráči sú taktiež zapojení v letnej príprave „B“ tímu, ale nie sú kmeňovými hráčmi PŠC Pezinok. Konkrétne sú to Andrej Mlynek, Roman Mach, Lukáš Fekete, Matúš HeribanKristián Peták. Aktívne pracujeme na tom, aby sa dotiahli všetky administratívne detaily ich transferov.

Meno a priezvisko hráča Z klubu / krajiny
Andrej Mlynek GFC Grinava
Roman Mach TJ Slovan Viničné
Lukáš Fekete NŠK 1922 Bratislava
Matúš Heriban CFK Pezinok Cajla
Kristián Peták MŠK Senec

Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články