Prehľad príchodov a odchodov v “A” mužstve, hráčsky káder už je uzavretý

No image

Prinášame vám kompletný prehľad posíl a hráčov, ktorí náš klub opustili. K tímu sa doteraz pripojilo 5 nových tvárí, zatiaľ čo opačným smerom odišiel rovnaký počet hráčov. Káder “A” mužstva na jesennú časť sezóny tvorí spolu 22 hráčov.


Príchody

Hneď od začiatku prípravy sa k nám pripojili Richard Hulák, Dominik Kratochvíl a Kristián Guľaš. Všetci výraznou mierou posilnili mužstvo na postoch, ktoré zastávajú a navyše Rišo začal pôsobiť aj vo funkcii asistenta trénera.

Následne sme oznámili príchod ďalšej dvojice hráčov. Klub sa dohodol na spolupráci s dvojicou 20-ročných hráčov – ofenzívne ladený Kristián Wurst a brankár Martin Radoský.

Tím doplnili aj minuloroční dorastenci a niektorí z nich už seniorský futbal okúsili v predchádzajúcej sezóne. Trénerovi Danielovi Federlovi budú k dispozícii útočník Jakub Juran, stredopoliar Denis Tábora, krídelník Maty Masaryk a brankár Lukáš Radič.

Na fotografii zľava: Maty Masaryk, Denis Tábora, Jakub Juran

Odchody

S klubom sa rozlúčil 21-ročný odchovanec Jakub Slezák, ktorý prestúpil do rakúskeho Askö Schlaining. Ďalej sa nám cesty rozišli s Jakubom Kujovičom (prestup do Viničného), Jurajom Miškovským (prestup do Limbachu) i Ivanom Kosterecom, ktorý odišiel na jednoročné hosťovanie taktiež do Limbachu. Povolenie na jednoročné hosťovanie dostal aj Martin Turanský (ŠK Šenkvice).

Hosťovania vypršali Marekovi Čermákovi, Martinovi Lehockému a Petrovi Terazovi. Ešte počas jarnej časti súťaže sme sa rozlúčili aj s Juniorom, Dimchem ChavkaroskimJurajom Berzedim a Patrikom Jureníkom.


Káder na jeseň 2018


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články