Prípravka U11A bola na sústredení v Korni + FOTOGALÉRIA

No image

Tím prípravky U11 “A” pod vedením trénera Ernesta Mészárosa sa zúčastnil sústredenia v Korni. Trénersky ho doplnil aj tréner tímu U13 “B” Marián Baláž, ktorého jeden zverenec bol taktiež súčasťou kádra na sústredení.


Sústredenie sa konalo od piatka 7.augusta 2020 a trvalo 5 dní, počas ktorých družstvo trénovalo dvojfázovo doobeda aj poobede. Okrem tréningov odohralo aj dva priateľské zápasy, keď najprv Pezinčania zvíťazili nad domácou Korňou po výsledku 6:2 a potom porazili mladších žiakov českého družstva BFK Frýdlant po výsledku 2:1 po pokutových kopoch.

Hráči a realizačný tím boli ubytovaní v Penzióne Kriváň, kde mali 4-krát do dňa zabezpečenú stravu. Po večeroch program doplnila taktická príprava, súťaž o kráľa strelcov, turnaj v stolnom tenise alebo turnaj v bowlingu. Navyše aj zápas proti rodičom, keď niekoľkí sa sústredenia tiež zúčastnili.

Tím odvtedy odohral ďalšie priateľské stretnutia, o ktorých budeme informovať v najbližšom sumári výsledkov mládežníckych zápasov. Súťaž sa mužstvu U11 “A” začína 29.augusta doma proti Bernolákovu.


Fotogaléria zo sústredenia

Sústredenie prípravky U11A v Korni (08/2020)


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články