Program zápasov “A” mužstva počas zimy

No image

Naše “A” mužstvo už niekoľko týždňov intenzívne zarezáva a pripravuje sa na jarnú časť sezóny. Taktiež je súčasťou zimného turnaja Bratislavského futbalového zväzu, počas ktorého stihlo odohrať už štyri zápasy s bilanciou jedného víťazstva, jednej remízy a dvoch prehier.


Po turnaji bude mať mužstvo priestor na odohranie ďalších prípravných zápasov. Najväčším ťahákom určite bude hneď úvodný zápas proti mestskému rivalovi CFK Pezinok Cajla, následne Pezinčanov preverí v poslednom kole zimného turnaja Kráľová pri Senci. Potom sa postupne stretnú s Interom Bratislava, na domácom trávniku vyzvú rakúsky tím SC Admira Gföhl, v Senci odohrajú zápas so západoslovenským klubom TJ Slavoj Boleráz a na záver si v generálke v Pezinku zmerajú sily s Veľkými Lovcami.

Chceli by sme vás pozvať na všetky zápasy, najmä už na štvrtkový duel s Cajlou, ktorý sa odohrá o 19:00 na Montostroji v Senci. Na domácom ihrisku odohráme iba dva dueli, a to 24. februára o 15:00 proti SC Admira Gföhl a v poslednom zápase pred štartom súťaže 4.3. o 14:00 proti Veľkým Lovciam.

Pezinčania začnú jarnú časť sezóny o týždeň neskôr, a teda 10.3. v sobotu s výkopom o 14:30, keď na vlastnom štadióne privítame Tomášov.


AKTUALIZÁCIA

Prípravný zápas proti CFK Pezinok Cajla je ZRUŠENÝ z dôvodu choroby hráčov nášho súpera!


Prípravné zápasy (ZIMA 2018)


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

po