PROGRAM zápasov letnej prípravy A-tímu

No image

PROGRAM zápasov letnej prípravy A-tímu


AKTUALIZOVANÉ 14.7.2021: A-tím v sobotu nevyzve seniorské druholigové mužstvo Petržalky, ale prvoligových dorastencov Petržalky. Chyba vznikla na strane nášho súpera, napriek tomu sa ospravedlňujeme za chybnú prvotnú informáciu.

AKTUALIZOVANÉ 16.7.2021: Hlohovec zrušil priateľský zápas z dôvodu jeho účasti v 1. kole Slovnaft Cupu. Aktuálne je náhradný súper na generálku v riešení.

Pezinský A-tím dnes odštartoval letnú prípravu na novú sezónu 2021/22. V rámci nej odohrá mužstvo 4 zápasy, z toho jeden duel bude pohárový. Diváci sa môžu tešiť na atraktívneho súpera z druhej ligy, malokarpatské derby proti Modre, ale aj na tradičných súperov z letných príprav.


Hneď v úvode vyzvú Pezinčania na domácom trávniku druholigovú Petržalku. Zápas sa odohrá v sobotu 17. júla, ráno o 10:30. Nasledovať bude priateľský zápas v strede týždňa proti Galante. V sobotu 24. júla zavítame do Modry, kde nás v rámci predkola Slovnaft Cupu čaká atraktívne malokarpatské derby. Letnú prípravu ukončíme v sobotu 31. júla zápasom v Hlohovci. Všetky domáce zápasy odohráme na tréningovom ihrisku v športovom areáli na Komenského ulici.

Rozpis zápasov

Dátum Čas Miesto Domáci Hostia
17.7. 10:30 Pezinok Pezinok Petržalka U19*
21.7. 18:00 Pezinok Pezinok Galanta
24.7. 17:30 Modra Modra Pezinok
31.7.** Súper v riešení

Pozn. zmena súperov a časov stretnutí vyhradená.

*- pôvodne seniorský tím FC Petržalka (nahradený prvoligovými dorastencami FC Petržalka)

**- pôvodne zápas v Hlohovci


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články