Prvý ročník projektu „Splň si domáce úlohy, odmeníme ťa vysvedčením“ bol úspešne ukončený

No image

Prvý ročník projektu „Splň si domáce úlohy, odmeníme ťa vysvedčením“ bol úspešne ukončený


Futbalový klub PŠC Pezinok organizoval počas posledných 7 týždňov projekt spočívajúci v plnení futbalových domácich úloh. Tréner posielal hráčom zadania, a tí museli posielať ich vypracovanie v podobe videí. Do prvého ročníka sa prihlásilo 150 detí z mládežníckych tímov od U8 po U13 a WU15, pričom 90 detí projekt dokončilo a budú odmenené vysvedčením. Pre obdržanie klubového vysvedčenia bolo potrebné splniť aspoň 8 úloh z 12 možných. Klub hodnotí projekt ako úspešný a zváži jeho pokračovanie aj počas budúceho roka. Na základe spätnej väzby od hráčov, rodičov a trénera vieme, že hráči sa dokázali zlepšiť v individuálnych zručnostiach, čo bolo aj cieľom samotného projektu.


Úlohy deťom zadával tréner Alexander Lukovics, ktorý v klube trénuje tím prípravky U10 „A“. Zadania prispôsoboval veku detí a pri vyhodnocovaní bral ohľad na technické prevedenie a vynaloženú snahu. Tréner bol spokojný s plnením domácich úloh: „Tento projekt prekročil moje očakávania. Nečakal som, že deti a rodičia budú mať tak veľký záujem, aký mali. Bolo vidieť, že deti sa plnením úloh bavili, veľmi sa snažili a hlavne poctivo makali, aby mi poslali to najlepšie, čo vedia. Priznám sa, že niektoré úlohy naozaj neboli ľahké. Všetci to však zvládli výborne a verím, že sa posunuli na futbalovo vyššiu úroveň. Možnosť trénovania v domácich podmienkach bola skvelá voľba a verím, že tento projekt tu nebol poslednýkrát. Tiež verím, že deti majú teraz ešte radšej futbal, stále trénujú a opakujú si cvičenia z domácich úloh, zhodnotil projekt tréner Lukovics.

Príjemným bonusom je špeciálna odmena pre 9 detí so známkou 1*. Tie okrem vysvedčenia dostanú aj poukážku v hodnote 30€ na nákup klubového oblečenia značky JAKO.

Vysvedčenia boli z dôvodu pandémie posielané mailovou formou a rodičia si ich doma vytlačili, pretože osobné odovzdávanie by predstavovalo zvýšené riziko v súvislosti so šírením Koronavírusu. Tento krok bol zvolený s ohľadom na zdravie našich členov.

Týmto by sme sa chceli poďakovať hráčom, trénerovi Lukovicsovi, ale hlavne rodičom, ktorí boli pri deťoch pri plnení futbalových domácich úloh, pomáhali im s nimi a natáčali ich. Cieľom bolo, aby deti boli v tejto náročnej dobe v pohybe a naučili sa nové zručnosti, čo sa podarilo.


Videá z plnenia domácich úloh

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články