PŠC Pezinok je v hre Football Manager 2021

No image

PŠC Pezinok je v hre Football Manager 2021


Futbal je najrozšírenejším športom na svete a aktuálne sledujeme obrovský záujem o elektronický šport (Esport), a teda hranie športu na konzolách, či počítači. Určite viacerí poznáte počítačovú hru Football Manager 2021 od spoločnosti SEGA, ktorá spočíva v riadení futbalového klubu, pričom obsahuje detailne prepracované informácie o kluboch. S radosťou oznamujeme, že vďaka spolupráci s FM Slovakia sme pre všetkých fanúšikov pripravili možnosť hrať za futbalový klub PŠC Pezinok v tejto hre, a to s reálnymi hráčmi proti reálnym súperom z III. ligy.


FM Slovakia je najlepšia slovenská fanúšikovská stránka hry Football Manager. Fanúšikovia ju poznajú najmä vďaka ich kvalitným grafickým doplnkom do hry, ktoré si môže ktokoľvek stiahnuť a implementovať. Prvé skúsenosti začali členovia vývojárskeho tímu zbierať už v roku 2006, hoci FM Slovakia vznikol v sezóne 2013/14. Odvtedy vytvorili množstvo doplnkov do hry Football Manager a nepretržite pokračujú až do dnes.

K nadviazaniu spolupráce s FM Slovakia sa vyjadril predseda klubu Ernest Mészáros: “Som veľmi rád, že sme uzavreli spoluprácu práve s FM Slovakia. Ich tím ľudí odviedol skvelú prácu, čo môžeme vidieť aj na screenshotoch z hry. Náš klub, ale aj hráči A-tímu a B-tímu budú súčasťou jednej z najrozšírenejších futbalových hier v súčasnosti, o čom sme nikdy ani len nesnívali. Týmto krokom sme chceli potešiť našich fanúšikov a dať im možnosť vzrušenia pri riadení klubu PŠC Pezinok. Myslím si, že pre klub je to krok dopredu a pevne verím, že fanúšikovia si obľúbia hrať práve za náš klub.”

Prepracované informácie o klube

Hra obsahuje prepracované informácie o klube, pričom väčšina z nich je založená na skutočných dátach. Fanúšikovia sa môžu tešiť na detailné informácie o klube, grafické spracovanie oficiálnych klubových dresov, klubové legendy, hráčske kádre A-tímu a B-tímu, historické umiestnenia a mnoho ďalšieho. Prikladáme niekoľko screenshotov z hry, ktoré dokumentujú užívateľské prostredie z hry pri manažovaní klubu PŠC Pezinok.
Ako si stiahnuť PŠC Pezinok do hry FM 2021

Presný textový návod ako si stiahnuť PŠC Pezinok do počítačovej hry spolu s VIDEONÁVODOM nájdete na stránke FM Slovakia na tomto linku: https://fmslovakia.com/addons/teampacks/2020-21/psc-pezinok/

V prípade technických otázok ohľadom inštalácie, prosím kontaktujte FM Slovakia na kontakt@fmslovakia.com alebo na ich Facebookovom účte.

Pozn. doplnok je možné stiahnuť iba do počítačovej verzie hry

Ako si kúpiť hru Football Manager 2021

Náš partner FM Slovakia ponúka možnosť kúpy FM21 v pozícii sprostredkovateľa. Presný postup nájdete v nižšie zobrazenom inštruktážnom videu. Upozorňujeme, že cena hry na videu je nižšia ako je súčasná cena, pretože video bolo robené v čase predobjednávok, kedy uvádzacia cena bola nižšia. FM Slovakia poskytuje zľavový kód v hodnote 5%, ktorý pokryje takmer celý manipulačný poplatok u predajcu “eneba”. Táto zľava sa vám uplatní, iba ak použijete presné prelinkovanie cez oficiálnu stránku FM Slovakia. Link na partnerskú webstránku: https://fmslovakia.com/buy-fm21/.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články